הרשמה לאודישנים של "האח הגדול" ברשת!

הרשמה לאודישנים של "האח הגדול" ברשת!הרשמה לאודישנים של "האח הגדול" ברשת!

חושבים שיש לכם את מה שצריך בשביל לכבוש את לבבות הצופים ולהיות המנצח או המנצחת הגדולה של העונה הקרובה והראשונה של "האח הגדול" ברשת? הקישור הבא בשבילכם!

כדי להירשם ל"האח הגדול" ברשת, העונה שתתחיל ממש בקרוב, היכנסו לקישור הבא:

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? לחצו כאן להרשמה באתר "רשת"

רוצים לדעת מתי תתחיל העונה הבאה של "האח הגדול" ברשת!? כנסו לכאן

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – הרשמה לאודישנים של "האח הגדול" ברשת! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. הרשמה לאודישנים של "האח הגדול" ברשת!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  הרשמה לאודישנים של "האח הגדול" ברשת!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – הרשמה לאודישנים של "האח הגדול" ברשת!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!