שוקינג: רגע לפני החתונה – עומרי וקסניה מפרקים את החבילה!

שוקינג: רגע לפני החתונה - עומרי וקסניה מפרקים את החבילה!שוקינג: רגע לפני החתונה – עומרי וקסניה מפרקים את החבילה!

מי היה מאמין שגם הזוג יוצא האח הגדול הכי יציב בביצה, שהיה כבר רגע לפני חתונה ואף הצהיר על 2 ילדים תוך שנה יפרק את החבילה!?

עומרי בן נתן וקסניה טרנטול

כבר אמרנו לא פעם שכשמושכים את קביעת תאריך החתונה, הספק מתחיל לצוץ, בדיוק כמו במקרה של אגם רודברג וגל אמיתי, או של עוז זהבי וליהי קורנובסקי, עכשיו מגיע גם תורם של זוג יוצאי הריאלטי עומרי בן נתן וקסניה טרנטול, שהודיעו על אירוסיהם בפברואר האחרון – כשבן נתן כרע ברך בכותל המערבי, להיפרד.

השניים הכירו בעונה השביעית של בית האח הגדול (לצד שי חי ותניה שעתידים לעמוד מתחת לחופה ממש בשבועיים הקרובים), שרדו את המגורים המשותפים ויצאו משם מחוזקים, מאוהבים ואף זכינו להתרגש עימם ברגע הכי מרגש, בו בן נתן כרע ברך ושלף בפני טרנטול את הטבעת הנחשקת.

אך לא הכל ורוד ומסתבר שהזוגיות של השניים עלתה על שרטון והם לא ימשיכו לחלוק קורת גג משותפת אלא ייאלצו להיפרד מהדירה בגבעתיים, שם הם גרו באושר עם מיאל – הכלבה שאימצו יחדיו, וככל הנראה את ההבטחה של קסניה ש"בעוד שנה מהיום אנחנו הורים לשניים" הם כבר לא יצליחו לקיים. בן נתן מסר: "אין תגובה". האמת, עצוב.

כואב הלב.. האם יהיה קמבק למרות הכל?

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"

למקור הידיעה והכתבה המלאה בפנאי פלוס רכילות: לחצו כאן
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – שוקינג: רגע לפני החתונה – עומרי וקסניה מפרקים את החבילה! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. שוקינג: רגע לפני החתונה – עומרי וקסניה מפרקים את החבילה!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  שוקינג: רגע לפני החתונה – עומרי וקסניה מפרקים את החבילה!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – שוקינג: רגע לפני החתונה – עומרי וקסניה מפרקים את החבילה!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!