על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!?

על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!?על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!?

רועי קורנבלום מחליט להרים את הכפפה ולצאת למלחמה בבריונות הרשת, לאחר שקרא מספר טוקבקים שממש לא אהב ויצא בלייב מאוד נקמני כנגד המגיבים האנונימיים.
הדבר תפס תאוצה בקרב המעריצים שגם העלו קטע מאוד רציני וכואב בעניין וגם בקרב רועי שהעלה קטע ראפ עצבני כנגד בריונות הרשת במסגרת אתגר הפריסטייל!

וזה הקטע המרגש שכתבה מעריצה של רועי בנושא בריונות ברשת וזכה לעשרות תגובות:

 

View this post on Instagram

 

+ בוגדת, בכיין, זבל, נחש, אישה זולה, חסר גבריות, עציץ, פחדן, מטומטמת, חופר, שחקנית, שקרן, נצלנית, נצלן. אלה הן רק נקודה אחת מתוך כמות הקללות שאנשים מרשים לעצמם להפיץ על אחרים. ואני מסתכלת על זה, ושואלת דבר אחד. למה? הבן אדם הזה לא קשור אליכם בשום צורה, אתם לא מכירים אותו, אתם לא יודעים אותו, אתם כלום בשבילו, בגלל שאין לכם שום קשר אליו. אז למה? למה לקלל? למה להפיץ? למה להרוס פאקינג חיים שבן אדם בנה בשביל עצמו? כל אדם חי ויחיה בשביל עצמו, לא בשביל אחרים. הוא ילך אחרי הלב שלו כי הלב שלו יוביל אותו לשלמות בנפש שלו. אז למה? למה להתערב לאדם בחיים? אם טוב לו אז שיחיה בשלוות הנפש שלו. אם הוא יטעה הוא יפול, אבל בסופו של דבר הוא ירים את עצמו לפסגה, בזכות הלב שלו. אנשים מתים כל יום בגלל שהנפש שלהם לא שלווה. כי קשה להם בחיים. כי כואב להם. אתם באמת רוצים להיות הסיבה לכך שבן אדם גמר את החיים שלו? אתם באמת רוצים לחיות עם המועקה הזאת על הלב? אני כבר מדברת בכלליות. הקללות האלה לא יתרמו לשלוות נפש שלכם, להפך, זה רק יכביד. שנה שעברה עברתי חרם. היו מרביצים לי, הייתי מסתירה סימנים עם חולצות ארוכות. אמא שלי לא הבינה למה הבת שלה הולכת גם בחורף וגם בקיץ עם ג'קט. למה גם בתוך הבית, בשיא החום, הייתי נמצאת עם ג'קט על הגוף שלי. קיבלתי קללות כי זה מה שהיה קל לאנשים לעשות. היה קל להם להוריד את הילדה הקטנה הזו שקשה לה להתחבר, קשה לה להפתח. יום אחד התקלחתי ושכחתי את הבגדים, הם היו בחדר. יצאתי מהמקלחת עטופה במגבת, אמא שלי עברה שם והייתה בהלם. היא לא הבינה מה זה כל הסימנים על הגוף שלי. הכל התחבר לה. שעה אחר כך התפרקתי וסיפרתי לה הכל. היא התקשרה למורה שלי ואני נשארתי בחששות, מה יקרה מחר? איך אבוא לבית ספר? אז עכשיו, מה אתם חושבים שקרה? הם היו גאים במה שהם עשו? זה תרם להם בשלוות נפש? ממש לא. הם הבינו שאם המעשה שלהם היה כלפי מישהו אחר, זה היה יכול להיגמר במוות. אז נכון, אני חיה. אני בסדר, יש לי חברים ואני לא לבד, כל זה שייך לשנה שעברה והשנה אני חזקה יותר. אבל מה שהם עשו לי היה רצח נפשי. אל תפחדו, תהיו אתם. די לברינות ברשת ודי לבריונות בכללי.

A post shared by "אני מונע מאהבה ולא מפחד" (@roy.myonly) on
עקבו אחרינו ברשת:

עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול

האח הגדול עונה חדשה ברשת – על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של עופר שכטר, אסי ישראלוף ולירון ויצמן, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!?

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!?

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! –  על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!? , כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!?

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

על מי רועי קורנבלום החליט "להשתין בקשת" בקטע עצבני!? – צבא האח הגדול
האח הגדול רשת עונה 1, האח הגדול עונה 9.
BigBroIl.com – אתר חדשות האח הגדול של ישראל.