לא תאמינו: רועי קונבלום חשף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך!

לא תאמינו: רועי קונבלום חושף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך!לא תאמינו: רועי קונבלום חושף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך!

מה קרה כשרועי העלה תמונות וזכרונות מימיו בהודו בנוסח תמהוני משהו?
ולמרות שכל זה היה עטוף במסר מאוד חשוב של דו קיום "קודם כל להיות בן אדם".
חלק מהעוקבים ההמומים התחילו לבקש מרועי להסיר את התמונה שבו ישבנו נראה חשוף כביום הוולדו!
ואז זה מה שקרה.. חבריו לבית האח הגדול: סמואל, דניאל ומירב יצאו להגנתו בפוסט בתגובות לעוקביו!? שימו לב:

View this post on Instagram

רועי קורנבלום חושף את ישבנו ופותח נושא חשוב: "כן, גם אני התאהבתי במאמה אינדיה. על אופנוע כל הזמן בלי לדעת לרכב אבל בהודו, זו לא בעיה. וכשרכבתי שם בצפון פגשתי מוסלמים. תמימים. לא ״עלע עלע״, לא חיזבאללה, לא דאע״ש לא כאלו שעושים רעש. כן עם כל הזקן המדולל והמתולתל, עם השמלה והלבוש המטורלל, אבל כשאמרתי שאני יהודי, הם לא ידעו מה זה בכלל. ואז זה הכה בי! הוא ראה בי, בן אדם. לא כמו כולם שם, בעולם שאני מכיר בעולם המערבי בו כל אחד הוא רק ריבוע קטן שצריך לסמן בו וי. יהודי✔️, ערבי✔️ מזרחי✔️, אשכנזי✔️ אין טובים, אין רעים, הכל גזעים. ואם אתה לא בגזע הנכון אז נדפקת! ואנחנו נעיף אותך חזרה לסודן או לרואנדה! כי כאן במערב זה קודם מה ההורים שלך ורק אז מה אתה. יענו אני קודם יהודי ורק אז בן תמותה. במערב זו תגית שמסתובבת כל הזמן מעליי כאילו דם יהודי פאקינג זורם בעורקיי אבל כשראיתי את המוסלמי ההודי הזה חשבתי שאולי… רק אולי… זה לא באמת. הרי אפילו המוסלמי ההודי הזה לא יודע שלא כל כך מזמן באיזושהי מאה לפני הקוראן לפני הכאפיה, לפני שמוחמד הגיע ודיבר על אהבה אבל גרם בעיקר לסבל אז המוסלמי ההודי הזה, היה בכלל מתפלל לפסל…. ולא זו לא סתם תובנה של טיול שמגיעה כשאתה במקום אחר, כי הטיול שלי עדיין בפעולה חבר! פשוט לרגע גם כאן אני תוהה ומתבלבל, איפה אני והאם אני שייך לישראל? לא כי אני לא אוהב לא מאמין, סתם כי לפעמים אני לא מבין ואולי זו תודעתי שהתרחבה מהסמים שבגללה אני לא רואה את ההבדלים בין יהודים ומוסלמים. הרי אנחנו בני האדם הם אלו שחילקו את העולם לפני שנים, וכדי שנוכל לשלוט בו סידרנו אותו למדינות ולעמים, פיתחנו אמונות , ציירנו דגלים, יצרנו מטבעות , המצאנו הבדלים, נלחמנו מלחמות, נאמנו נאומים, ניסינו לשנות אבל אנחנו יותר מדי דומים… וגם אני לא באמת יודע מה המשמעות שלי, מה גורלי או מה יעודי. אבל דבר אחד אני כן יודע, שאני קודם כל בן אדם ורק אז יהודי. ציוני, ישראלי, אוהב את המדינה, דומע כששרים את התקווה! ולמרות שאני אומר שאני שונא אני אוהב את הצבא. חגיגה בסנוקר, צ׳רלי וחצי ואלכס חולה אהבה, אלו סוג הסרטים שעליהם גדלתי ומכולם הכי אהבתי-סאלח שבתי. כשיש פיגוע אני אכפתי, כשיש משבר דיפולמטי אני נכנס למוד דרמטי, כי אני כן ציוני וכן ישראלי וכן יהודי וכן אני כל הדברים האלו, אני כולם!"

A post shared by ?שמועה בידור ישראל? (@shmua_bidur) on

התגובות של סמואל, דניאל ומירב:
עקבו אחרינו ברשת:

עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול

האח הגדול עונה חדשה ברשת – לא תאמינו: רועי קונבלום חושף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של עופר שכטר, אסי ישראלוף ולירון ויצמן, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. לא תאמינו: רועי קונבלום חושף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  לא תאמינו: רועי קונבלום חושף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך!

האח הגדול 2019 יוצא לדרך ממש בקרוב! –  לא תאמינו: רועי קונבלום חושף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך! , כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  לא תאמינו: רועי קונבלום חושף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

לא תאמינו: רועי קונבלום חושף את ישבנו וזה מה שקרה אחר כך! – צבא האח הגדול
האח הגדול רשת עונה 1, האח הגדול עונה 9.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.