הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!?

הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!?הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!?

*עדכון 12.1.19 – המגעים בין רון נשר להפקת האח הגדול כשלו והוא לא יכנס לבית האח הגדול הערב*

הראפר הידוע לשמצה רון נשר(35) הנודע כמי שחשף לראשונה את סטטיק ובן אל תבורי ואחר כך נכנס איתם לביף מכוער ביותר "הייתי מנסה לדבר גם לבן אל, אבל הוא לא טוב בעברית ומוגבלים אני לא מקלל" ומי שרצה "לדפוק לחנין זועבי כסא בראש" וזה רק על קצה המזלג.. הולך להיות הדבר העצבני והמעניין ביותר על המסך שלכם החל מסוף ינואר!

למי שחיפש אקשן ואת הבן אדם שכנראה "אין לו עצם בגרון" היא ההגדרה המדויקת ביותר שלו בעונת "האח הגדול VIP" הקרבה שתחל בסוף ינואר 2019, האבדה נמצאה.
אתר שמועה מאשר שרון נשר יכנס לבית האח הגדול ממש בקרוב, למי שלא מכיר את נשר עדיין: מדובר בבן אדם חריף שסוחף אחריו עשרות אלפי בני נוער בשירים, הפקות וקטעי וידאו ללא צנזורה בהם הוא פותח על כל המי ומי בערוץ ביוטיוב שלו ואפילו רשם הסתבכות משפטית נגד חברת הכנסת חנין זועבי!

הראפר הכפר סבאי רון נשר בבית המשפט בפרשת זועבי

בית משפט השלום בתל אביב הרשיע בעבר את הראפר רון נשר בעבירות של איומים ובשני מקרים של הסתה לאלימות, לאחר שהעלה פוסטים בוטים נגד חברת הכנסת חנין זועבי.

"לחתוך אותה בחתכים קטנים כדי לראות אותה סובלת. תנו רעיונות מקוריים לגבי איך אפשר לענות את חנין זועבי", נשר בפוסטים בפייסבוק לפני כמספר שנים לאחר חטיפתם ורציחתם של שלושת הנערים גילעד שער, יעקב פרנקל ואייל יפרח, לא התקבלו יפה, בלשון המעטה בבית משפט השלום בסוף השבוע.

כזכור, כתב אישום הוגש נגד הראפר הכפר סבאי, רון נשר, ב-2014. נשר, המתקרא גם "Sky Da Mac", העלה סרטון לעמוד הפייסבוק שלו ובו הוא נראה מגדף את חברת הכנסת.

"הלוואי שאלוהים ייקח אותך", הוא נשמע אומר בסרטון, "ואם הוא לא ייקח אותך – הלוואי תיפלי לי בידיים שאדפוק לך כיסא בראש, אשחט אותך ואצלם את זה". בהמשך הסרטון נשר אומר: "בואו נצא כולם לכנסת ונחכה לה בחוץ. לא אכפת לי לשבת עליה בית סוהר".

וזו לא ההסתבכות היחידה שלו, נשר גם נכנס במפורסמים אחרים שלא באו לא טוב, חלק כתחביב בערוץ היוטיוב שלו וחלק באופן אישי של ממש, למשל לראפר סאבלימינל הוא הקדיש סרטון וגם קרא לו פחדן!

לפני שסטטיק ובן אל תבורי הפכו לצמד המוזיקלי המצליח של המדינה, הם השתתפו יחד עם ג'ורדי בלהיט של רון נשר, "#דוביגל". מאותו הרגע נוצרה יריבות מכוערת במיוחד בין רון לבין השלושה. אחרי שבמשך למעלה משנתיים התעלמו מהאמירות הבוטות שזרק לכיוונם, סטטיק ובן אל עקצו את נשר ברמיזה באחד השירים שלהם, "נמסטה" ("לא מבין מה הקשר, גם כשמדובר ב…" – בלי לנקוב בשמו אבל בתוספת קול של נשר שהפך הכל לדי ברור).

הצורך לומר את המילה האחרונה גרם לנשר להוציא את הסינגל  "#לירזובתאל". בשיר עמוס הלכלוכים, שלדבריו של רון אמור לשים סוף ליריבות, אפשר למצוא בין היתר משפטים כמו "הייתי מנסה לדבר גם לבן אל, אבל הוא לא טוב בעברית ומוגבלים אני לא מקלל", "להיט שלי הפך את פאקינג ג'ורדי לגאון" ו"שיניים עקומות נראה כמו ילדה בת 16".

נשר VS בן אל תבואי וסטטיק

ולסיום, בסרטון שעלה אמש לערוץ היוטיוב של השרירן הידוע מישל טרוני נראה נשר בדרך ל"מהפך", נשר שהתגאה עד כה בגובהו העצום וגופו הרזה החליט לעשות שינוי ולנפח שרירים רגע לפני שיכנס לבית האח? שימו לב:
עקבו אחרינו ברשת:

עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול

האח הגדול עונה חדשה ברשת – הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של עופר שכטר, אסי ישראלוף ולירון ויצמן, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!?

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!?

האח הגדול 2019 יוצא לדרך ממש בקרוב! –  הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!? , כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!?

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

הראפר הימני שרצה לשחוט את חנין זועבי בדרך לנצחון באח הגדול VIP!? – צבא האח הגדול
האח הגדול רשת עונה 1, האח הגדול עונה 9.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.