פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון!

פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון!פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון!

עדי לאון בעוד פליטת פה שאולי תעלה לו ביוקר?
עדי בספסל בחצר עם  אביבה תבורי בוחן את גופה של נטלי דדון שבבריכה ואומר בריש גלי "איזה רזה היא, היא חייבת לעשות חזה"
כידוע, נטלי דדון שהתפארה בשתלים מכובדים עד אפריל 2017 קיבלה מסר שהשתלים שלה מסכנים את בריאותה וכך כתבה:" "כבר חודש ימים שאני נלחמת על השפיות שלי – בודקת, מבררת, נזרקת בראש למיליון כיוונים…לא ברור מה נכנס לי לחזה והתפללתי שהלוואי שזה כלום בעצם… ההמלצה הסופית הגיעה: 'חייבים להוציא את השתלים'."

שימו לב לקטע הבא! >>>

מה שעדי לאון לא ידע עוד בדיעבד זה שנטלי הספיקה להחזיר את השתלים(אם כי קטנים בהרבה יותר) וכיום בבית האח הגדול יש לה "חזה!".
זה הפוסט שהעלתה נטלי דדון כאשר התברר לה על הסכנה מהשתלים:

 

View this post on Instagram

 

בוקר… התעוררתי קצת אחרת, אולי לא אחרת אולי התעוררתי עצמי … אולי פשוט כל כך התרגלתי אחרת, אולי אנחנו כל כך מתרחקים מעצמנו כי אפשר להיות מישהו אחר… כבר חודש ימים שאני נלחמת על השפיות שלי, בודקת, מבררת, נזרקת בראש למליון כיוונים… נחרדת, מתפרקת, איבחון ואז שאיבה ובקטריולוגיה ומשם לביופסיה… לא ברור מה נכנס לי לחזה והתפללתי שהלוואי שזה כלום בעצם… אני אמא, בעיקר רץ לי בראש שאני אמא ויש לי פה אחריות עצומה ביקום הזה. אי אפשר ללכת עכשיו. כן, עד לשם הגעתי. דרמתית, חרדתית או סתם אנושית. ההמלצה הסופית הגיעה… חייבים להוציא את השתלים. ואת שוכחת שלפני רגע רק התפללת שזה יהיה כלום ושום דבר ושתהיי בריאה. אז הינה הודיעו לך, את בריאה!!!!!! רק תאלצי לחיות בלעדיהם… הגוף דוחה את השתלים. ואת מאבדת פרופורציות ובמקום לקפוץ באויר משמחה שזהו מוציאים אותם ונגמר , את בריאה. את מייללת ולא מאמינה, אני בלי ציצי?!?!!? מי אני בכלל?!?!?!?? הם איתי כבר 15 שנה לא יודעת להיות מישהי אחרת לשניה! וגם מה אתה נזכר עכשיו גוף יקר? עכשיו אחרי 15 שנה אתה מפרק בית ומשפחה????? קריירה מפוארת שבנינו יחדיו!?!?!?? מחפש לך גוף צעיר יותר?!?!?? אתה ממש כמו כולם שתל יקר! אתה דוחה אני דוחה מה זה משנה בכלל. שב בשקט ותחזור לעצמך. שולפת תמונות של לפני מהמגירה מתנחמת לרגע… דווקא היה חמוד וזה מגניב לך. ואז קפצו עליי שלל נתונים אכזריים שהחזירו את הסטירה. את כבר לא בת 16 ואל תשכחי שעברת הריון, הנקה… אז אל תצפי ליותר מידי. מצד שני היית כזאת קטנה שחיפשת בטחון עצמי בתוך חזה ענק… יכולתי להלחם עליכם, מודה… לשאוב ולהמתין, לשים נקזים… אבל הגוף ביקש מנוחה. וגם הנפש מרגישה(: אז לטוב ולרע היו שלום פוליאוריטנים יקרים. הייתם לי לעזר רב(; אני קצת אנוח לי כאן ואלמד לקבל את עצמי גם כך… שהרי שום דבר לא קורה לו סתם. אולי נפגש יום אחד, אולי הגעגועים ישתלטו עליי, אבל בינתיים , תודה על הבריאות שלי ותודה שזאת חיצוניות ודי!!! וולקאם באק ילדה❤️ (ותודה דוקטור קליין על ליווי מרגש ומרכך החל בילדה חסרת בטחון אז ועד היום כאמא מפוחדת ומוגזמת כאחד!)

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on
עקבו אחרינו ברשת:

עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול

האח הגדול עונה חדשה ברשת – פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של עופר שכטר, אסי ישראלוף ולירון ויצמן, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון!

האח הגדול 2019 יוצא לדרך ממש בקרוב! –  פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון! , כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

פליטת הפה המביכה של עדי לאון על החזה של נטלי דדון! – צבא האח הגדול
האח הגדול VIP רשת עונה 1, האח הגדול עונה 10.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.