הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים!

הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים!הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים!

בואו נודה בעובדות, נכון, לשי חי יש פה גדול ומהתבטאויות מסוימות שלו גם המעריצים הכי גדולים סולדים
אבל אילולה הפה הזה שלו הוא לא היה עושה אדים כל כך גדולים ברחבי הרשת והופכים אותו לדמות הכי מדוברת ב"האח הגדול" אבר! גם מצד שונאיו וגם מצד אוהביו הרה.. כולנו כבר מכירים את שי חי וזוכרים היטב את מעלליו עוד מעונה 7, אז מה השתנה?

אז אכן יש שינוי, לא מדובר כבר בשי חי מעונה 7 ומאז הוא הספיק להתמתן ולהיכנס פחות לעימותים אבל הוא עדיין שי חי! לטוב ולרע ויש דברים שלא ישתנו הוא מושך תשומת לב.. וכנראה שלא חסר אנשים שחייבים להיות מוזנים מתשומת הלב שמגיעה לשי חי ברשתות בתוך הבית ומחוצה לה!

סקר צבא האח הגדולמתוך סקר ההדחה ה-8 והנוכחי של אתר שמועה

שי חי מדורג במקום ה-1 בכל סקרי ההדחה והניצחון של צבא האח הגדול מאז תחילת עונת ה-VIP!
אז בואו נעשה לכם סדר, יש מי שמבין שהוא האיום הכי גדול לזכייה גם בבית וגם מחוצה לו, אם זו אשתו של עדי לאון שנופפה בתצלום מתוך סקר הדחה(כלשהו) מהמסוק ומחקה משם את שי חי(מקום 1 הרה)

או בניסיון שלה ושל אחות של נטלי לגרום לדברים ששי חי אמר לבן זיני בפרטיות כשנטלי לא הייתה בפריים כאלימים ופגענים בצורה שדורשת להדיח את שי חי מבית האח הגדול! כדי לגזור קופון על חשבון שי חי ולנסות להיפטר מהאיום לנצחון של יקיריהם בזמן שכל מה שהוא אמר לנטלי בפיצוץ האחרון בפנים זה "גועל נפש" על כך שהיא לא יוצאת עם מוכרי בגדים..
בואו נעשה רענון זכרון קצרצר לרגע שעדי הלך רחוק הרבה יותר כשאמר לנרי בנוכחתה "בת כלב* מסרי*ה" התבטאות שלעומת "גועל נפש" כן עוברת על חוקי הבית ודורשת נזיפה ואזהרה לפני סילוק מהבית, זוכרות?


לגולשים יש זיכרון קצר.. אבל לא עד כדי כך, עדי בהתבטאות נגד נרי

ולשי חי כמו שי חי, גם בלי צבא האמת יש צבא של אוהדים, תומכים וחברים שעומדים מאחוריו.
שימו לב למשל לפוסט הבא של אורי גרוס:

אורי גרוס שי חי

גם האוהדים של הישאם תחת תמיכתו ברובם עברו למחנה שי חי!

מה לגבי אנשים שחוו את שי חי באותו בית ותעבו אותו לחלוטין בעונה ה-7?
עומרי בן נתן, דודו, ברק אדרי, עומר קינן והרשימה לא נגמרת תומכים וחברים קרובים של שי חי בעולם האמיתי!
גם כוכב הרשת מישל טרוני והזמר מושיק עפיה הכריזו על שי חי כמנצח העונה וחברים טובים של שי חי עוד מתקופת "היחידה".

מתוך סרטון תמיכה של מישל ומושיק בשי חי

אם זה לא מספיק, תומכי שי חי הציפו את הרשת בפוסטים התומכים בשי חי בצד של הפיצוץ מול נטלי לאחר העליהום עליו ויש כאלה שגם הקדישו שיר תואם לסיטואציה!

"רוצים עוד? הקדשה פרטית "לאחות של נטלי

אז אחרי שקראתם את הכתבה הזו, בצד של מי אתם? הצביעו!

סקר הדחה לפני אחרון! לחצו להצבעה
עקבו אחרינו ברשת:

עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול

האח הגדול עונה חדשה ברשת – הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של עופר שכטר, אסי ישראלוף ולירון ויצמן, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 13, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים!

האח הגדול 2019 יוצא לדרך ממש בקרוב! –  הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים! , כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

הם מפחדים: הרשת נגד שי חי? מסתבר שיש לו הרבה יותר תומכים! – צבא האח הגדול
האח הגדול VIP רשת עונה 1, האח הגדול עונה 10.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.