רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים??

רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים??רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים??

מסתבר שנטלי לא מצליחה כבר להסתיר את הכעס שיש לה על שי חי על זה שלא ביקש ממנה סליחה
אסף בדרכו: דרך משחק חיקויים בזמן שמסתכל כל רגע אם שי חי לא מגיח לתפוס אותו מסתלבט על מאחורי הגב, עושה משחק אסוציאציות מוזר על דיירי הבית וכשמשחק מגיע לשי חי נראה שלשם הוא כיוון.

אז תחשבו אם שי חי לא היה נכנס לבית האח הגדול, האם אורלי הייתה מגיע רגע לפני הגמר והאם נטלי דדון הייתה מתברגת בכלל לגמר?
כנראה שהדיירים הבינו שבטוב וברע שי חי היה הדייר שהכניס עומק ורבדים שונים בבית שגרמו לעונה הזאת להיות קצת יותר ממוצעת.

צפו בקטע >>>

פוסט שנכתב בפורום האח הגודל של צבא האח הגדול בפייסבוק בנושא:

תמצית כל העונה התרחשה הערב.
(ותחסכו ממני את השטויות שאני ממציאה כי זה נראה בערוץ 26 ואני מקווה שמישהו יעלה את הקטע המתואר בחצר ואם אפשר שמישהו יעלה לפה את הקטע, כי בטוח יגידו שאני ממציאה).
ככה :
שי חי לא נראה על המסך, כנראה בחדר. שאר ה-4 יושבים בחצר , 3 יושבים אסף עומד.
במה הם עוסקים ?
פתחו במשחק. אסף מתחיל משפט וכל אחד מן האחרים צריך להשלים את המשפט ביחס לשי חי. ככל שהמשפט יותר משפיל, מרסק, מבזה – יותר מוצלח מבחינתם. (אולי מישהו ישלים לי ויגיד מי יזם את המשחק, כי לא ראיתי מהתחלה ממש). ההנאה והסיפוק שניכרת על הפרצופים שלהם ברורה ומוחלטת! הם זקוקים לזה, הם נואשים ללבות אחד את השני נגד שי חי וככל שהמשפטים ממשיכים הפנים שלהם זורחות. אגב נטלי השלימה משפט ב – קקי שי חי. אז עכשיו הם לפחות שוים , נכן ?
זאת אלימות שקטה. אלימות שמחלחלת לאט לאט מתחת לפני השטח ונוגסת לאט לאט, לא בקול רם, אלא בנבזיות, בזדוניות, בצביעות.
כל כחצי דקה אסף מתבונן לפנים הבית כדי לראות ששי חי לא מתקרב ולא יראה כיצד הם משפילים אותו.
לאחר כחצי שעה , נכנסים כולם הביתה ומתיישבים לאכול. בן שאיכזב מאוד במשחק כששיתף פעולה נגד שי, ניגש לקרוא לשי חי לשולחן, כדי ששי חי יחשוב שהוא באמת חבר שלו וכמובן שלא יעלה על דעתו שרק לפני חצי שעה לקח חלק במשחק המבזה. עדי מברך קידוש תוך כדי שירה, 3 הבנים עושים נטילת ידיים עם כיפות על הראש ו"אשת החיל" מגישה אוכל מעשה ידיה לשולחן. המשחק במיטבו.
אוכלים בשקט. שי חי מסיים ,מפנה את הצלחת שלו ויוצא לחצר.
מה קוראים ברשת ?

שי חי לא שם כיפה ולא כבד את שולחן שבת.
עדי לאון מכבד את הדת.
אסף ילד שכולו נוטף רק טוב ואהבה.
נטלי קורבן.
בן חבר נאמן.
זה רציני ? לא. אתם הרי יודעים שדרך ארץ קדמה לתורה.
מישהו מכם היה רוצה לשבת לאכול עם אנשים שלפני חצי שעה שתו את דמו ? לא נראה לי. אבל שי ישב ובשקט. מישהו היה מנסה להתחבר עם אנשים כאלה ? לא נראה לי. שי חי נאמן לעצמו ולעקרונות שלו, הוא לא עלה נידף ברוח ולא זקוק לאף אחד כדי לשרוד בבית. הוא כינה אותם נכון, הם קולקטיב שנשען אחד על השני , וללא החבורה הם מתפרקים, הפחד הוא שמניע אותם להיות ביחד, אבל שלא תטעו. אף אחד שם לא חבר עם אף אחד . זה ברור.
שי חי היחידי שפיו וליבו שווים. מה שעל ליבו , יוצא החוצה בלי פחד, והישירות הזאת עולה לו לפעמים ביוקרף מול החבורה המתמסכנת. מה שאחרים עושים מאחורי הגב ובחדרי חדרים ברשעות, הוא מנקה את ליבו בפניהם מתוך נאמנות לעצמו ולצדק.
שי חי ממש לא מתבודד. שי חי בוחר את החברים שלו. יש הבדל ענק.
הוא היה חבר עם הישאם, חבר עם נרי, חבר עם אורי, חבר עם ויקי. הוא ממש לא התבודד וממש לא בדיכאון. הוא פשוט לא מוכן לשבת במושב לצים וצבועים.
ושי עם החדות שלו, קורא אותם מצויין.
במשימת אחים שכאלה, הראו להם את הקטע שויקי ואסף דיברו כמה שהם מרחמים עליו. שי חי הבין מיד שמדובר במשחק למצלמות והעיר על כך לאסף, שזה לא אותנטי ולא אמיתי.הוא קולט אותם מצויין !
למה הרשת לא גועשת על המשחק המבזה שהיה בחצר הואלימות השקטה ?
למה לא עושים סקר מי הדייר הכי צבוע בבית ?
למה לא עושים סקר מי הדייר הכי אמיתי וישיר בבית שפיו וליבו שווים ?
כי הם הקיאו את הארס בקול נמוך וללא ויכוח ישיר עם הצד שכנגד מתוך פחד ?
ולמה באולפנים המפוארים של רשת לקראת הגמר לא מראים את הקטעים האלה ?

סקר הגמר הגדול!!! לחצו להצבעה
עקבו אחרינו ברשת:

עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול

האח הגדול עונה חדשה ברשת – רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים?? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של עופר שכטר, אסי ישראלוף ולירון ויצמן, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 13, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים??

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים??

האח הגדול 2019 יוצא לדרך ממש בקרוב! –  רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים?? , כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים??

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

רגע לפני הסוף ולדיירים עדיין יש בטן מלאה על שי חי, הם מפחדים?? – צבא האח הגדול
האח הגדול VIP רשת עונה 1, האח הגדול עונה 10.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.