בדרך לאח הגדול?? הדסה מסיני בראיון ראשון שאסור לפספס!

בדרך לאח הגדול?? הדסה מסיני בראיון ראשון שאסור לפספס!

השמועה אומרת...

שתפו

הדסה מספרת לנו כי הכל קרה מאוד בספונטניות. "כשהמתנתי בתור לעבור את הגבול, פנה אלי תחקירן של החדשות ועניתי בשלילה. כמה דק לאחר מכן אמרתי שזה יכול להיות רעיון נחמד, גם ככה אני ממתינה פה שעות והתור לא מגיע לקיצו אז יצאתי מהרכב וצעקתי לו: "היי אתה בוא בוא לכאן" וזהו עליתי לשידור". 

כידוע, בסיני אין כל כך קליטה לטלפונים הניידים ובכל זאת מהר מאוד הדסה גילתה שמראיון יחיד של מספר דקות היא הפכה לכוכבת ישראלית, ממש כמו אלה של הביצה המקומית."כשהתחברתי לאינטרנט אחרי מספר שעות שלא היתה לי קליטה, ההודעות לא הפסיקו להגיע והטלפון שלי הוצף באסמסים וטלפונים. הייתי בשוק, לא חשבתי שהראיון הזה יגיע לכל כך הרבה אנשים". 

[quads id="5"]

אז כמובן, מי שיש לו את זה – יש לו את זה. היינו חייבים לשאול את הדסה מה הלאה, האם היא מתכוונת להשתמש בסיטואציה שנוצרה על מנת להיכנס עמוק לתודעה הישראלית. "מצד אחד באלי למנף את הבאז שנוצר עבור העסק שלי (עיצוב אופנה) וגם אולי עבור החיים הפרטיים שלי. אני חושבת שאני מעולה לטלוויזיה ולתוכניות ריאליטי אבל מצד שני אני כן רוצה לשמור על החיים הפרטיים והנורמטיבים שלי. כלומר, אני עוד חושבת על זה".

והיא מוסיפה: "אני מאוד רוצה להשתתף בתוכנית המירוץ למיליון אבל אולי אסכים גם לקחת חלק בתוכניות ריאליטי אחרות אם יציעו לי. אבל, אני לא חושבת שאעזוב לגמרי את עולם האופנה גם לא עבור חשיפה בטלוויזיה. האמת, אני ארצה לשלב בין השניים, ואם זה יתאפשר זה יהיה מדהים".

[quads id="1"]

הדסה שבימים אלה נמצאות בדקות התהילה שלה, מספרת שהיא כבר קיבלה הצעות מפתיעות וחלקן אפילו הזויות. "קיבלתי מלא הצעות מוזרות, בעיקר לפרסם מוצרים הזויים, אבל סירבתי להכל. בנוסף, קיבלתי פניות ממלהקים ותכניות טלוויזיה – שזה פשוט מטורף עבורי. אבל השיא – גברים שאלו אותי בכמה גמלים הם יכולים לקנות אותי, אנשים הזוים. אני מקווה שכשאחזור לארץ, אני אמשיך להתפתח ולא אתן לבאז הזה לעבור. בנתיים, אל תדאגו אתם לא תפסיקו לשמוע עלי".

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות