קולולולולו!!! שי חי ותניה סוף סוף עשו את זה – תיעוד בלעדי מהחתונה!

קולולולולו!!! שי חי ותניה סוף סוף עשו את זה - תיעוד בלעדי מהחתונה!קולולולולו!!! שי חי ותניה סוף סוף עשו את זה – תיעוד בלעדי מהחתונה!

קטע נוסף מתוך החתונה:

היא אמנם קיבלה את טבעת האירוסין עוד בעונת האח הגדול הקודמת ורבים היו סקפטיים אם זה באמת הולך לקרות, מה שבטוח – זה בסוף קרה ובגדול!

שי חי ותניה גרבר, רגעים ספורים לפני ההכנות לחתונה

בטקס חתונה אזרחי שנוהל ע"י לא אחר מאשר משה דץ, נישאו הערב שי חי ותניה גרבר, מזל טוב!

אחרי שתי הצעות נישואים, אחת מול כל המדינה בבית "האח הגדול" ואחת נוספת במהלך חופשה רומנטית בברלין, החל מהערב (ה') שי חי ותניה גרבר הם בעל ואישה. השניים פרצו לחיינו בעונה השביעית של תוכנית הריאליטי והערב הם נישאו, אמנם לא כדת וכדין, אבל כשמשה דץ הוא בתפקיד הרב זה באמת לא משנה. אם חשבתם שזה הגימיק הגדול ביותר של הערב, תשמחו לשמוע שבמקום לשבור כוס, בחר החתן המאושר לשבור לוח עץ במכת קראטה.

החתן לכלה שם טבעת!

השושבין בחתונה הוא לא מאחר מישל טרוני, שלצידו יככב שי חי בקרוב בעונה החדשה של היחידה ומאז השניים נצפו גם קרובים בפאן החברי ובפאן העסקי!.

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – קולולולולו!!! שי חי ותניה סוף סוף עשו את זה – תיעוד בלעדי מהחתונה! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. קולולולולו!!! שי חי ותניה סוף סוף עשו את זה – תיעוד בלעדי מהחתונה!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  קולולולולו!!! שי חי ותניה סוף סוף עשו את זה – תיעוד בלעדי מהחתונה!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – קולולולולו!!! שי חי ותניה סוף סוף עשו את זה – תיעוד בלעדי מהחתונה!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!