מחויכת ונוצצת: דניאל גרינברג בנוכחות חגיגית בלי אייל גולן!

מחויכת ונוצצת: דניאל גרינברג בנוכחות חגיגית בלי אייל גולן!

בסופ"ש האחרון נשבע אמונים השורד ההורס לבת הזוג המוכשרת שלו באירוע נוצץ במיוחד תחת ידיה של אדריכלית האירועים ושורדת אחרת, אירית רחמים, שהרימה אירוע שכלל הופעות של קירל, סטפן וגם אחד, עומר אדם שהרקיד במשך דקות ארוכות את הקהל לצלילי הסלסולים שלו, כך שבקהל יכולתם למצוא לא מעט מפורסמים שהוציאו את הסלולרי ופתחו את הסטורי.

מחויכת ונוצצת: דניאל גרינברג בנוכחות חגיגית בלי אייל גולן! אז מי היה הגיע לשים צ'ק בכספת? אביבית בר זוהר שפגשה במקום את החברים הטובים דניאל גרינברג ועדי לאון, אבל לא רק כי גם הנשואה הטרייה, אגם רודברג, הגיעה ורקדה לצד חן אמסלם ומאור זגורי.

השמלה של יוצאת "האח הגדול" לא השאירה כלל מקום לדמיון והחמיאה מאד לגזרתה ובניגוד לאקסית המיתולוגית של אייל גולן, רוסלנה רודינה, נראה שלגרינברג אין כל בעיה ללבוש בגד חשוף כשמתחשק לה. (או כשבן הזוג נמצא מעבר לים) כזכור, רודינה סיפרה בעבר: "מכנסונים קצרים זה לא עובד. אייל גוזר אותם כשהוא רואה אותם. אני כזה שואלת אותו, מראה לו, והוא אומר לא יקרה ושיש שתי אופציות: או לא לשים בכלל, או לשים מעל מכנס".


<!-- WP QUADS v. 1.4.7  Shortcode Ad -->
<div class="quads-location quads-ad0" id="quads-ad0" style="float:left;margin:3px 3px 3px 0;">
</div>

רגע, היו עוד אורחים כמו: עדן סבן שלא הפסיקה לענטז לצד טיטי איינאו, ממש כמו שעשתה קים אור אזולאי ועדי חבשוש. גם נופר סלימאן הייתה שם לצד הסוכן רוברטו ואשתו שלי חזן ופגשו במקום את רועי סנדלר ואחותו בר וטילטיל.

המשך הכתבה בעמוד הבא