עם יותר מ-5,000 גברים בכל קבוצה, כמויות של תמונות ופרטים אישיים של נערות שנסחרים בין החברים - קבוצות הטלגרם הפכו למוקד של עבירות פליליות וביוש נשים. "בחורות יכולות לחשוב שהן סתם יוצאות לדייט, אבל בעצם מי שהן יוצאות איתו יעשה הכל כדי שיהיה לו חומר לשלוח בקבוצות"

הכתבה שתזעזע אתכם: תרבות האונס בטלגרם – חבר מביא חבר ותמונות חושפניות!

השמועה אומרת...

שתפו

אבל בימים אחרונים משהו קורה. קודם הגיעו הפמיניסטיות, בעקבותיהן תגיע התקשורת ואחריה אולי תגיע גם יחידת הסייבר של המשטרה, בעקבות תלונות שהוגשו. זוהי כנראה שעת הדמדומים של ערוץ הטלגרם הזה  – שמדי יום בחודשים האחרונים שותפו בו עשרות ומאות תכנים מיניים, חלקם מקטגוריות פורנו חובבנים בשלל אתרי סקס וחלקו סרטונים ותמונות של נשים ישראליות אקראיות שהופקעו מרשותן ושותפו ברבים בצירוף צילומי מסך של פרופילים שלהן ברשתות החברתיות.

[quads id=”1″]

איך זה נראה? צילומי מסך של טלפונים באמצעות טלפון אחר, תיעוד מין קבוצתי עם בחורה שלא לגמרי בעניין של כל מה שקורה במהלכו, סרטונים של קטינות, צילומי מסך של הודעות וידאו ותמונה בעירום מלא וחלקי שנשלחו לבנאדם אחד במסגרת סקסטינג והודלפו לכל דורש ועוד אינספור דוגמאות ללעג וביזוי האוטונומיה והפרטיות של המוני נשים.

בקרוב ייאלצו ה”חרמנים” לארוז את גיבוי הקבצים שלהם ואת האובססיה שלהם למעקב ותיעוד אחר נשים ישראליות שניתן ליצור עימן קשר. לא תהיה להם ברירה אלא להקים לעצמם אצטלה סודית חדשה שממנה יוכלו לרדוף באנונימיות מוחלטת נשים ולבייש את מיניותן.

[quads id=”5″]

“שמעתי על זה לפני חודש בפעם ראשונה”, מספרת ליאור חובל בת ה-20 ממרכז הארץ שהחליטה להרים קול זעקה נגד קבוצות הטלגרם הללו בכלל ונגד תרבות האונס שמרחפת מעל הקיץ הנוכחי. היא וחברתה לין חברות בקבוצת פייסבוק סגורה של נערות ונשים בנות 17 עד 24 שמונה כ-20 אלף חברות, שבה נידונים שלל נושאים פמיניסטיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות