אשתו של מייסד טלגראס: "פיצצו אותו במכות, הוא מלא בדם"

אשתו של מייסד טלגראס: “פיצצו אותו במכות, הוא מלא בדם”

השמועה אומרת...

שתפו

אתמול בשעות הערב הודיעו שירותי הביטחון באוקראינה כי עצרו את דב לאחר שברח אתמול משדה התעופה בקייב רגע לפני הסגרתו לישראל. בנוסף לכך, נעצרו גם שלושה מאנשי השירות החשודים בסיוע להימלטות.

פרקליטו של מייס טלגראס, אורי קורב, מסר כי “עמוס סילבר, אדם עדין ושוחר שלום, הוכה קשות על ידי שוטרי המשטרה החשאית באוקראינה בעת מעצרו. על פי הדיווח, נגרמו לו פגיעות רבות, חשד לשבר באף והוא מדמם בפניו. אנו רואים גם במשטרת ישראל אשר פועלת בשיתוף פעולה עם הרשויות האוקראיניות כאחראית לכל מעשה אלימות כנגד סילבר. נעשתה על ידנו פניה לשגרירות ארצות הברית שתסייע לסילבר שהינו אזרח המדינה. אנו מצפים ודורשים גם ממשרד החוץ הישראלי להתערב ולסייע לסילבר שהינו אזרח ישראלי. העובדה שסילבר חשוד, אינה מצדיקה שינהגו בו באלימות ויכו אותו כמו חיה”.
[quads id=”1″]

אשתו של מייסד טלגראס: "פיצצו אותו במכות, הוא מלא בדם"

ביום חמישי שעבר דחה בית המשפט העליון באוקראינה את ערעורו של סילבר והודיע כי הוא בר הסגרה לישראל. מבית המשפט הובא מייסד טלגראס ישירות לשדה התעופה כשהוא מוקף בשוטרים אוקראינים. הוא עבר את הבידוק, והיה בשלב האחרון לפני הכניסה לשער העלייה למטוס, אך הצליח לחמוק ממלוויו. האזיק האלקטרוני, שהיה על רגלו בחודש האחרון מאז שוחרר למעצר בית, הוסר כמה דקות קודם לכן כהכנה לעלייה למטוס.
[quads id=”10″]

“סילבר נעצר שלשום על ידי גוף הנקרא ‘השירות החשאי’ באוקראינה ונלקח פיזית מהמרפאה בה היה מאושפז”, תיאר עו”ד אורי קורב, שמייצג את סילבר, על ההתפתחויות שהובילו לבריחתו. “עמוס הוכנס לרכב לעיני בא כוחו המקומי ומשטרת אוקראינה שנכחו אף הם במקום בשל חשדות לביצוע עבירה. לצערנו הרב, לא נמסר לנו לאן הוא נלקח ומה מצבו הרפואי. ככל שידוע לנו, הוא בידי המשטרה החשאית ואנו מקווים ששלום לו ובריאותו תקינה ושלא נגרם לו כל רע”.

אשתו של מייסד טלגראס: "פיצצו אותו במכות, הוא מלא בדם"

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות