חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
כוכבת חתונה ממבט ראשון נפלה קורבן למתחזה "הרסה לי את האמון באנשים"!

כוכבת חתונה ממבט ראשון נפלה קורבן למתחזה “הרסה לי את האמון באנשים”!

השמועה אומרת...

שתפו

כוכבת חתונה ממבט ראשון נפלה קורבן למתחזה "הרסה לי את האמון באנשים"!

מפה לשם, צוקית שוב קיבלה פניה באינסטגרם מאישה שהכירה לה גבר בשם מולי. זה היה קשר אינטנסיבי של חודש וחצי במרחב הווירטואלי בהם מולי טען שהוא מאושפז ובתקופה הזאת קיבלה אשכולי מאותו בחור מתנות ואף כרטיסים להופעה של עומר אדם. הקשר עבר לשיחות טלפון עם “אחותו” עדן. “הוא אומר לי שהוא סיפר לאחותו עליי והיא מתלהבת, שולח התכתבות של חברים שלו, כאילו הכניס אותי לעולם שלו, שולח תמונות של אחיינים שלו, כביכול. ואני שולחת לו חזרה! ופה אני מרגישה שאני מתחילה להישאב ואנחנו מדברים על דברים אישיים ומיניים ואינטימיים”.

[quads id=”1″]

אבל ככל שעבר הזמן הדברים נראו חשודים יותר ויותר, הוא סרב לדבר איתה ישירות בטלפון ולבוא לבקר אותו בבית החולים. צוקית שכבר חשדה שמשהו לא כשורה המשיכה לקבל מתנות, ובאחת מהן הצליחה לאתר מי שלח אותה. או יותר נכון מי שלחה את המתנה. “אחרי שעה של בירורים מצאנו של מי תעודת הזהות שאיתה היא נקנתה, איך קוראים לה ואיפה היא גרה, לא ידענו מה הקשר, רק ידענו שזה בחורה שעשתה את הרכישה”.

[quads id=”10″]

ואז הכל התבהר, מולי היא בעצם אישה שהתחזתה גם אליו וגם לאורי ולאחות של מולי, עדן! צוקית התעמתה עם אותה מתחזה בטלפון, שיותר מאוחר הודתה שהתחזתה לעדן לכאורה לבקשתו של מולי. המתחזה הכחישה את טענות ההתחזות לגברים. צוקית הגישה כאמור תלונה במשטרה נגד אותה המתחזה, התלונה הספיקה להיסגר והבחורה המתחזה מסרה בתגובה ש“מדובר בטענות הזויות”.

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות