חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
דניאל גרינברג חטפה אש מהעוקבים של עדי לאון בגלל התמונה הזאת!

דניאל גרינברג חטפה אש מהעוקבים של עדי לאון בגלל התמונה הזאת!

השמועה אומרת...

שתפו

דניאל גרינברג חטפה אש מהעוקבים של עדי לאון בגלל התמונה הזאת!

הביקורת מהסביבה הקרובה כלפי הזוגיות של גולן ודניאל גרינברג ממשיכה להכות גלים וזאת למרות שהזוג ממשיך לשדר קשר יציב וחזק שלא מזיז לו מה אומרים מבחוץ.

ועכשיו נדמה שחוץ מאותם קרובים, גם מעריצים ועוקבים החליטו להתערב ולפתוח על דניאל גרינברג, בפוסט של עדי לאון מאתמול, שותפו המוזיקלי של גולן.

[quads id=”1″]

בנוסף לתגובות שנכתבו בעמוד הקודם, דניאל אף זכתה ע”י העוקבים לכינוי “קרציה” ואת אייל “מרבון” (מסכן). והמשיכו וכתבו תגובות נבזיות אחרות כגון “וואו, היא לא מרפה! כולם גברים והיא חייבת להידחף, לא פלא שהיא שנואה”.

עדי לאון החליט לנסות לעשות סטופ לתגובות השליליות כלפי גרינברג וכתב “חברים, לשון נקייה, בבקשה. בלי שטויות”, ואף התעקש להסביר על הסיטואציה: “אני קראתי לה לצילום”. וחוץ מהתגובות הקוטלות היו מספר עוקבים שנחלצו לעזרת גרינברג וכתבו. “היא בת הזוג שלו, מה אתם רוצים!”, “הקנאה אוכלת את כולם”.

[quads id=”5″]

כפי שאתן זוכרים, הרחשים מאחורי בת הזוג של גולן וארוסתו הנוכחית דניאל גרינברג מסרבים להירגע בעקבות מספר אירועים. אם זה בעקבות השמועה על כך שהקשר איתה גורם לריחוק מהקרובים אליו, או הפיצוץ עם אופירה אסייג שבמרכזו הקשר עם דניאל, מה שבטוח זה שנוכל לקוות שתהיה סולחה, הבנה וקבלה של הזוגיות דניאל ואייל, אחרת הביקורת נגדם עם איך שזה נראה, כנראה שלא תסתיים לעולם.

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות