חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
לי ברקוביץ זורקת עקיצה? "דניאל ואני לא החברות הכי טובות"

לי ברקוביץ זורקת עקיצה? “דניאל ואני לא החברות הכי טובות”

השמועה אומרת...

שתפו

מה זה בסדר? "בסדר זה להגיד שלום, אני מכבדת אותה. אין לי בעיה איתה ועם הסובבים".  ב"גולסטאריות" התפתח עימות בין ברקוביץ' לגרינברג בעקבות סירובה של גרינברג להשתתף באחד המשחקים בתכנית. "איזה לא פייטרית, אני אומרת לך בתור אחת שנפצעה שאני נלחמת ככה או ככה", אמרה ברקוביץ' בתגובה לדבריה של גרינברג, שהגיבה, "מאמי אל תגידי לא פייטרית, אם הבחירה שלי זה לא לקחת את הריזיקה שאני אפגע מהמשחק היפה הזה זו החלטה שלי. זה לא עניינך בשביל מה באתי". הטונים עלו, וברקוביץ' אמרה לגרינברג: "אם באת לפה לעשות בלאגן את מוזמנת ללכת".  "באנו לשחק כדורגל גברת דניאל גרינברג", אמרה ברקוביץ' בתכנית, "אם לא הבנת איפה את נמצאת עדיין – את במגרש כדורגל. את לא במסלול דוגמנות. את לא תקומי ותלכי מתי שנוח לך, את לא באייל גולן קורא לך, לא תעשי מה שבא לך. אף אחד לא קורא לך, תתנהגי כראוי". בסופו של דבר, גרינברג אכן השתתפה במשימה, וקיבלה כדור היישר לפרצוף מבעיטה של ברקוביץ'. כתוצאה מאותה בעיטה, גרינברג דיממה ובכתה.

למה התכוונה לי ברקוביץ’ כשאמרה שהיחסים שלה עם דניאל הם “בסדר”? זה היה ההסבר שלה: “בסדר זה להגיד שלום, אני מכבדת אותה. אין לי בעיה איתה ועם הסובבים”. כאמור בתוכנית הריאליטי התפתח ריב בין לי לדניאל בעקבות אי רצון של גרינברג להשתתף באחת מהמשימות ב”גולסטאריות”. “איזה לא פייטרית, אני אומרת לך בתור אחת שנפצעה שאני נלחמת ככה או ככה”, שיתפה לי בעקבות דבריה של שותפתה לתוכנית והלא כל כך חברה דניאל שבין היתר ענתה לברקוביץ’: “מאמי אל תגידי לא פייטרית, אם הבחירה שלי זה לא לקחת את הריזיקה שאני אפגע מהמשחק היפה הזה זו החלטה שלי. זה לא עניינך בשביל מה באתי”. שגררה את ברקוביץ להתלהט ולענות לה: “אם באת לפה לעשות בלאגן את מוזמנת ללכת”.

[quads id=”1″]

“באנו לשחק כדורגל גברת דניאל גרינברג”, הסבירה לי והוסיפה: “אם לא הבנת איפה את נמצאת עדיין – את במגרש כדורגל. את לא במסלול דוגמנות. את לא תקומי ותלכי מתי שנוח לך, את לא באייל גולן קורא לך, לא תעשי מה שבא לך. אף אחד לא קורא לך, תתנהגי כראוי”. אחרי השכנועים ואולי הלחץ שהופעל על גרינברג, היא השתתפה במשימה בסוף וחטפה פצצה שהביא אותה לכדי דימום, אאוץ’.

מה זה בסדר? "בסדר זה להגיד שלום, אני מכבדת אותה. אין לי בעיה איתה ועם הסובבים". ב"גולסטאריות" התפתח עימות בין ברקוביץ' לגרינברג בעקבות סירובה של גרינברג להשתתף באחד המשחקים בתכנית. "איזה לא פייטרית, אני אומרת לך בתור אחת שנפצעה שאני נלחמת ככה או ככה", אמרה ברקוביץ' בתגובה לדבריה של גרינברג, שהגיבה, "מאמי אל תגידי לא פייטרית, אם הבחירה שלי זה לא לקחת את הריזיקה שאני אפגע מהמשחק היפה הזה זו החלטה שלי. זה לא עניינך בשביל מה באתי". הטונים עלו, וברקוביץ' אמרה לגרינברג: "אם באת לפה לעשות בלאגן את מוזמנת ללכת". "באנו לשחק כדורגל גברת דניאל גרינברג", אמרה ברקוביץ' בתכנית, "אם לא הבנת איפה את נמצאת עדיין – את במגרש כדורגל. את לא במסלול דוגמנות. את לא תקומי ותלכי מתי שנוח לך, את לא באייל גולן קורא לך, לא תעשי מה שבא לך. אף אחד לא קורא לך, תתנהגי כראוי". בסופו של דבר, גרינברג אכן השתתפה במשימה, וקיבלה כדור היישר לפרצוף מבעיטה של ברקוביץ'. כתוצאה מאותה בעיטה, גרינברג דיממה ובכתה.

[quads id=”10″]

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות