שירן סנדל על אסף גורן: "זה קצת צבוע בעיניי, לא נעים שאסף עשה את זה"

שירן סנדל על אסף גורן: "זה קצת צבוע בעיניי, לא נעים שאסף עשה את זה"

השמועה אומרת...

שתפו

שירן סנדל על אסף גורן: "זה קצת צבוע בעיניי, לא נעים שאסף עשה את זה"על זה בדיוק שירן מדברת, אסף גורם מביע את הבאסה מהפרידה באינסטוש

שירן הגיבה למעיין:"אצלך הסיטואציה היא יחסית מאוד שונה, הסיטואציה אצלך היא באמת כואבת ושוברת לב וגם שברת לי את הלב כשראיתי אותך בוכה ככה, אני נשברתי יחד איתך. אצלנו הסיטואציה לא הייתה כזאת, ולעשות ממנה אחת שהיא מתקרבת לזה, זה קצת צבוע בעייני. הוא לא היה מוכן לזוגיות, הוא מקסים, אין לב כזה. אני מתה עליו, אבל לעשות מזה סימפוזיון וקרקס שלם וסרטונים וכאלה זה קצת מבאס".

[quads id="1"]

הכל התחיל כשאסף גורן החליט לשתף את רגשותיו וקשייו בעקבות הפרידה משירן בסרטונים ובפוסטים ברשתות החברתיות פרסם כמה סרטונים ברשתות החברתיות. אבל האם לטענת שירן אם נקרא בין השורות, מדובר באקט צבוע ומנופח? "יש לחשוף ויש לחשוף", אמרה שירן בתכנית.
שירן נשאלה אם היא חושבת שאסף עושה מזה קרקס והיא ענתה:

"כן. גם ביקשתי מראש. הוא עשה כמה סרטונים לפני כן וביקשתי, אמרתי לו שזה לא נעים לי ושאני לא חושבת שצריך שידברו על זה בצורה כזאת ציבורית".

והוסיפה:"גם נפרדנו בטוב, נפרדנו הכי בטוב שבעולם, אז לעשות מזה סרטונים 'קשה לי וקשה לי וקשה לי', זה קצת פתאום מרגיש קצת…".

[quads id="10"]

שירן סנדל על אסף גורן: "זה קצת צבוע בעיניי, לא נעים שאסף עשה את זה"

"הגוזל הקטן הזה שאתם רואים בתמונה , הוא שלנו. ואפשר לגדל גוזל כזה להיות מושלם עם אופי מושלם גם כשאתם לא ביחד .. תלמדו לכבד אחד את השניה ולעזור . ותראו שכל הבעיות שלכם נפתרות .. תודה לכולם על הברכות ! זכיתי בו וזכיתי גם בכם!"

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות