"תגידי תודה שהבן אדם הזה כבר לא חלק מחייך!"

"תגידי תודה שהבן אדם הזה כבר לא חלק מחייך!"

השמועה אומרת...

שתפו

"תגידי תודה שהבן אדם הזה כבר לא חלק מחייך!"

דנית הותקלה בשאלות חוזרות ונשנות בקשר לפרידה המפתיעה שלה ושל האקס, אליאב, איתו הייתה במערכת יחסים בחמש השנים שלפני הפרידה.

[quads id="1"]

דנית אומנם לא ענתה על השאלות על אליאב אוזן באופן ישיר , אבל כן שיתפה את עוקביה על הדרכים שהייתה פועלת בצורה שונה והלקחי שהפיקה מהקשר הזה. "אני לא נוהגת להתחרט על דברים, וזו החלטה מודעת. אבל אם הייתי צריכה לבחור משהו, אני מצטערת על זה שלא התייחסתי לתמרורי אזהרה בחיים שלי, בכל תחום. כל אחד מאיתנו מקבל תמרורי אזהרה בצורת אנשים, הורים, מעשים, מסרים – אסור לנו להתעלם מהם! חשוב מאוד לזהות את הסימנים האלו ולהקשיב להם, כי אלוהים שולח אותם אליכם".

ומה לגבי זוגיות עתידית ומה שחשוב לה בבן הזוג הבא?, דנית ענתה: "אני לא אוהבת לעשות צ'ק ליסט וללכת לפי זה, אבל מה שחשוב לי זה שהוא יהיה בן אדם טוב, שאפשר לדבר איתו, שהתקשורת בינינו תהיה טובה (כי זה הכל!), שגם אם יהיה ויכוח הוא יתנהל בכבוד, שיהיה חבר טוב, תומך, מכיל ומפרגן.

[quads id="10"]

"תגידי תודה שהבן אדם הזה כבר לא חלק מחייך!"

והכי חשוב – שיאהב אותי כפי שאני ולא ינסה לשנות ולעצב אותי לפי מה שהוא רואה לנכון". בין העוקבות הייתה אחת שגם שיתפה סיפור נוראי שלה והזדהתה עם דנית, הסיפור של אותה עוקבת כלל בגידה מצד בן הזוג, וזה הטיפ שקיבלה מדנית בנושא: "להגיד תודה לאלוהים שהבן אדם הזה כבר לא חלק מחייך! להבין כמה את שווה בזכות עצמך ושכל הטוב שבעולם מחכה לך. וכמה שזה נשמע קלישאתי – הזמן מרפא את הכל".

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות