חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מוכר לך: דודו אהרון יודע מה קורה עם ענבל?!

מוכר לך: דודו אהרון יודע מה קורה עם ענבל?!

השמועה אומרת...

שתפו

אם הפנים של ענבל מוכרות לכם, כנראה זה לא רק מהתוכנית “הרווק” ששודרה ב-2013, כי מאז היאהספיקה לקחת חלק בסדרה “טרנספרט” שזמינה בימים הלו ב”HOT VOD”, עשתה תפקיד אורח בסדרה המצליחה “CSI” , הופיעה מספר פרקים “בשקרניות קטנות” ובימים אלה היא בככבת בסדרת האקשן “SWAT” לצד שמר מור ומארק יוניר.

דודו אהרון יודע?!

[quads id=”5″]

ענבל שעשתה לא מעט תפקידים קטנים בטלוויזיה מתרגשת דווקא ממשהו אחר לגמרי. “אני חושבת שההישג הגדול ביותר בקריירה שלי היה סרטון להעלאת המודעות לאלימות כלפי נשים. האמת, צילמתי אותו לפני כמה שנים והוא היה מועמד לפרס האמי. בעקבות תנועת “Me Too”התשדיר קיבל תשומת לב גדולה משחשבתי וקיבלתי המון תגובות מרגשות ומספר הכניסות לקו החם לנשים מוכות בארצות הברית עלה ביותר משלוש מאות אחוז – זאת היתה הרגשה מדהימה שהצלחתי לגרום לשינוי”.

דודו אהרון יודע?!

[quads id=”10″]

היא ממשיכה לספר: “בעקבות התשדיר זכיתי בפרס “וואבי” וגם בפרס לצדק חברתי אותו חלקתי עם השחקנית אמיליה קלארק מ”משחקי הכס” והמנחה הבינלאומית אלן דג’נרס. אני מקווה שבעתיד אצליח לפרוץ גבולות נוספים – בעיקר בתחום המשחק אני כבר מוכנה לפרוץ לתודעה הישראלית והעולמית”. בימים אלה ענבל עובדת על מספר פרוייקטים עתידיים ואנחנו מקווים שבקרוב מאוד כל שם בישראל ידע מי היא – כי מגיע לה!

דודו אהרון יודע?!

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות