השדכנית של רוסלנה חושפת מה קורה בזוגיות הסודית שלה!

השדכנית של רוסלנה חושפת מה קורה בזוגיות הסודית שלה!

השמועה אומרת...

שתפו

השדכנית של רוסלנה רודינה ואיתי פז - נחשפת!

עדי היא גם במקרה החברה הכי טובה של הדוגמנית, השחקנית והאקסית של אייל גולן – רוסלנה רודינה. עוד מהימים של “דירת הרווקות המטורפת ברמת גן” לדבריה של אוחנה השתיים מנהלות חברות צמודה ומאז הן לא נפרדות “רוסלנה היא נותנת העצות מספר אחת מבחינתי.אין משהו משמעותי בחיים שלי שאני סוגרת בלי לדבר איתה. התחלנו כשותפות והפכנו לחברות לחיים”.

השדכנית של רוסלנה רודינה ואיתי פז - נחשפת!

לרוסלנה (30), יש לא מעט מה להודות לחברה הטובה, שאחראית על ההיכרות עם בן הזוג הנוכחי, איש הנדל”ן איתי פז.
[quads id=”5″]
כפי שאתם יודעים, לאחר הפרידה המתוקשרת מהאקס אייל גולן, רוסלנה משתדלת שלא לשתף את התקשורת והעוקבים בזוגיות שלה – ומחליטה להשאיר נושא זה לעצמה בלבד.”איתי הוא חבר טוב של בעלי, וממפגשים משותפים יצא שרולסנה ואיתי הכירו, לא איזה שידוך מתוכנן אבל לגמרי אפשר להגיד שאני השדכנית” אומרת אוחנה ומוסיפה: “רוס חוותה קשר מתוקשר ואני לגמרי מבינה את הבחירה שלה לשמור על הקשר הנוכחי בתחום האישי, אבל אני יכולה להגיד חד משמעית שטוב לה”.

השדכנית של רוסלנה חושפת מה קורה בזוגיות הסודית שלה!

אז, כשהיא בדרך למקום (ששמור לה) בגן עדן, עדי בנתיים מתרכזת בקריירת הדוגמנות שבנתה לעצמה, להיותה אמא צעירה ולוהטת ובפרוייקט אישי בתחום האופנה שאסור עדיין לחשוף – עליו היא הבטיחה לעדכן בהמשך. אז, האם ישיבה ספונטנית עם ה-BFF תוביל את רוסלנה לחופה? אנחנו מקווים שכן!

[quads id=”10″]

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות