רועי קורנבלום בפוסט כואב וכועס בעקבות המשבר הנפשי של מריה!

רועי קורנבלום בפוסט כואב וכועס בעקבות המשבר הנפשי של מריה!

השמועה אומרת...

שתפו

זהו הפוסט המלא אותו כתב רועי קורנבלום להגנת מריוש:

"הרבה זמן שתקתי, עכשיו נמאס.

במשך כמעט שנה אני סותם את הפה כשהאישה שאני אוהב מקבלת תגובות נאצה נוראיות, ובאופן מעורר הערצה במשך כמעט שנה, היא אשכרה מחייכת בכל יום מחדש.
אתמול זה התפוצץ.
אתמול נאלצתי לראות את הבן אדם שאני אוהב יותר מכל דבר בעולם הזה, בוכה, בכי שמרסק לך את הלב רק מלהסתכל עליו.

[quads id="5"]

אם הייתם מנהלים מסעדה, משגשגת ככל שתיהיה, ויום יום היו מגיעים אליכם למסעדה איזה כמה חברה ושמים לכם מכות, לא הייתם סוגרים את העסק בסוף?
ולא בשביל אותם בריונים, בשבילכם, בשביל הנפש שלכם.
הרי אף סכום בעולם הזה לא שווה סבל.
אתמול מריה הוכיחה את מה שאני כבר תמיד ידעתי, שהיא הרבה יותר ממה שכל אותם בריונים חושבים.
היא הוכיחה שבסופו של דבר, כשעל הכף מצד אחד מונח האושר שלה ומצד שני הקריירה, היא בוחרת באושר.
תראו לי מישהו שאתם מכירים שיעשה כזה דבר?
זה בעיני מעורר הערצה!

אז לכל הצבועים שאומרים לה שהיא ״מוזילה נשים״ כי היא מצטלמת באופן חשוף(וכן, אני מצלם את רוב התמונות אם למישהו יש בעיה), ואז באותו זמן שומעים את אייל גולן שר ״יפיופה בואי אלי תני לי נשיקה על השפתיים״. לכל הצבועים שמרגישה בנוח לדבר על כבוד האישה תוך כדי שהם משפילים בעצמם אישה בתגובות.
לכל הצבועים שמעיזים לדבר על צניעות ובו בזמן להגיד ״יא זונה חוץ מזין לא הייתי נותן לך כלום תמותי אמן״(ציטוט של תגובה אמיתית).
לכל הצבועים שצועקים שכל אישה תעשה מה שבא לה ואז אומרים לאישה אחרת ״איכס יא מנותחת״. (אגב, היא לא, , היא אשכרה כל כך יפה בטבעי)
לכל אותם צבועים, אני רוצה להגיד שחוויתי ביריונות בחיי, ומהניסיון שלי בנושא למדתי דבר אחד על ביריונים, אין להם אופי.
הם משחקים אותה מובילי העדר אבל למעשה הם מהות העדר, הם העדר בהתגלמותו.
בריון הוא כל כך חסר זהות שהוא צריך להשפיל זהות של מישהו אחר רק כדי לדעת מה הוא לא, אין לו מושג מה הוא כן, אבל כזה, הוא לא.
צביעות כבר אמרתי?

לפעמים קל לשכוח שיש בני אדם מאחורי המסך אבל כאן איתי במיטה היא לא ׳מריה דומרק׳, היא מריה.
בחורה טובה, חכמה, יפה, ורגישה שמעולם אבל מעולם לא פגעה באף אחד מכם,
אז למה אתם כל כך מחפשים לפגוע בה?
אני אוהב את מריה יותר משאהבתי כל החיים, לא משנה מה היא עושה או תעשה, אני אוהב אותה כי אני אוהב את הבן אדם שהיא, כי אני רואה את הבן אדם שהיא.
נסו גם אתם, לא רק על מריה, על כל בן אדם.
נסו לראות יותר ממה שרואים רק בעיניים.
אם המטרה שלכם הייתה לפגוע בה, אז כל הכבוד הצלחתם. יאללה חפשו את המטרה הבאה.
או שאולי במקום זה, כמו שמריה אמרה בתמונה למעלה, פשוט תפיצו אהבה, לא שנאה ❤️"

[quads id="10"]

 

View this post on Instagram

 

הרבה זמן שתקתי, עכשיו נמאס. במשך כמעט שנה אני סותם את הפה כשהאישה שאני אוהב מקבלת תגובות נאצה נוראיות, ובאופן מעורר הערצה במשך כמעט שנה, היא אשכרה מחייכת בכל יום מחדש. אתמול זה התפוצץ. אתמול נאלצתי לראות את הבן אדם שאני אוהב יותר מכל דבר בעולם הזה, בוכה, בכי שמרסק לך את הלב רק מלהסתכל עליו. אם הייתם מנהלים מסעדה, משגשגת ככל שתיהיה, ויום יום היו מגיעים אליכם למסעדה איזה כמה חברה ושמים לכם מכות, לא הייתם סוגרים את העסק בסוף? ולא בשביל אותם בריונים, בשבילכם, בשביל הנפש שלכם. הרי אף סכום בעולם הזה לא שווה סבל. אתמול מריה הוכיחה את מה שאני כבר תמיד ידעתי, שהיא הרבה יותר ממה שכל אותם בריונים חושבים. היא הוכיחה שבסופו של דבר, כשעל הכף מצד אחד מונח האושר שלה ומצד שני הקריירה, היא בוחרת באושר. תראו לי מישהו שאתם מכירים שיעשה כזה דבר? זה בעיני מעורר הערצה! אז לכל הצבועים שאומרים לה שהיא ״מוזילה נשים״ כי היא מצטלמת באופן חשוף(וכן, אני מצלם את רוב התמונות אם למישהו יש בעיה), ואז באותו זמן שומעים את אייל גולן שר ״יפיופה בואי אלי תני לי נשיקה על השפתיים״. לכל הצבועים שמרגישה בנוח לדבר על כבוד האישה תוך כדי שהם משפילים בעצמם אישה בתגובות. לכל הצבועים שמעיזים לדבר על צניעות ובו בזמן להגיד ״יא זונה חוץ מזין לא הייתי נותן לך כלום תמותי אמן״(ציטוט של תגובה אמיתית). לכל הצבועים שצועקים שכל אישה תעשה מה שבא לה ואז אומרים לאישה אחרת ״איכס יא מנותחת״. (אגב, היא לא, , היא אשכרה כל כך יפה בטבעי) לכל אותם צבועים, אני רוצה להגיד שחוויתי ביריונות בחיי, ומהניסיון שלי בנושא למדתי דבר אחד על ביריונים, אין להם אופי. הם משחקים אותה מובילי העדר אבל למעשה הם מהות העדר, הם העדר בהתגלמותו. בריון הוא כל כך חסר זהות שהוא צריך להשפיל זהות של מישהו אחר רק כדי לדעת מה הוא לא, אין לו מושג מה הוא כן, אבל כזה, הוא לא. צביעות כבר אמרתי? לפעמים קל לשכוח שיש בני אדם מאחורי המסך אבל כאן איתי במיטה היא לא ׳מריה דומרק׳, היא מריה. בחורה טובה, חכמה, יפה, ורגישה שמעולם אבל מעולם לא פגעה באף אחד מכם, אז למה אתם כל כך מחפשים לפגוע בה? אני אוהב את מריה יותר משאהבתי כל החיים, לא משנה מה היא עושה או תעשה, אני אוהב אותה כי אני אוהב את הבן אדם שהיא, כי אני רואה את הבן אדם שהיא. נסו גם אתם, לא רק על מריה, על כל בן אדם. נסו לראות יותר ממה שרואים רק בעיניים. אם המטרה שלכם הייתה לפגוע בה, אז כל הכבוד הצלחתם. יאללה חפשו את המטרה הבאה. או שאולי במקום זה, כמו שמריה אמרה בתמונה למעלה, פשוט תפיצו אהבה, לא שנאה ❤️

A post shared by Roy Kornblum – רועי קורנבלום (@roy_kornblum) on

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות