שוב ביחד: ארז טל ואסי עזר מככבים על "השטיח הכתום"

שוב ביחד: ארז טל ואסי עזר מככבים על “השטיח הכתום”

השמועה אומרת...

שתפו

קבלו אותם: הלוקים שכיכבו על "השטיח הכתום".

לוסי איוב (למתקשים – המנחה הרביעית), שוב נשארה בצילה של רפאלי ועטתה שמלת מיני שחורה עם עיטור כסוף (כן, מוטיב חוזר אל בר) של פרח לב הזהב. את השמלה שאת דעתנו עלי לא החלטנו עדיין עיצבה המעצבת הישראלית דנה הראל. מה שכן, אין ספר שהשמלה החמיאה לגופה הדקיק של איוב ששוב נעלמה ונחבאה אל הכלים בגלל האישה הראשונה (בר רפאלי, דה).

[quads id=”5″]

קבלו אותם: הלוקים שכיכבו על "השטיח הכתום".

על ארז ואסי נכתוב יחדיו, כי עדיין לא הצלחנו להבחין בהבדל בין הלוקים של השניים – אה, בעצם המשקפיים של אסי עושים את ההבדל. השנים הגיעו בחליפות מחוייטות בצבעים ניטרליים ושמרו על קלאסה לאורך כל האירוע. מבאס? מאוד, כי מה לגבי קצת ייחוד? הלוואי שבגמר השניים ישכילו וילמדו ולהתלבש לבד, כי לבד זה הכי מיוחד. אסי לבש חליפה של המעצב ניל בארט וארז לבש חליפה כמעט זהה בעיצוב דיסקוורד.

[quads id=”10″]

קבלו אותם: הלוקים שכיכבו על "השטיח הכתום".

המלכה הבלתי מעורערת שלנו – נטע ברזילי שוב ניצחה את התחרות, רק שהפעם בזכות שמלת הכלה היפייפיה שלה. ברזילי שכנראה מנסה לרמוז משהו לבויפרנד החמוד (אילן בן אור) החליטה ללבוש שמלת כלה מפוארת שכמעט נראתה כמו עץ בננות מהאגדות. על השמלה הלבנה היו תלויים מספר בננות כמובן בהשראת שירה החדש “nana banana” שהושק אתמול (א’) בבוקר. את שמלת החתונה של ברזילי עיצב המותג “בובה מאצ’ו” של קארין וסילוק.

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות