הבן של גואל רצון ויעל פפר בדרך ל"האח הגדול"!?

הבן של גואל רצון ויעל פפר בדרך ל"האח הגדול"!?

השמועה אומרת...

שתפו

שי פפר(17.5), בנה של יוצאת "האח הגדול" יעל פפר(46) שבעבר הייתה אחת מנשותיו של גואל רצון, גדל בצל הפרשה המתוקשרת ביותר בשנים האחרונות ובראיון סיפר לאחרונה את סיפור החיים המורכב מזווית הראיה שלו.

 

שי פפר סיפר כי:"היו הרבה מאוד אנשים שכיוונו אותי בדרך. כן היו קשיים, זה לא קל שאין לך דמות אבהית או עוד מישהו שילווה אותך בדרך. זה גם לא קל להיות הבן של גואל רצון, ילדים הם עולם אכזר"

 

והוסיף: "היום אני כבר מתמודד עם זה, אוהבים ומכבדים אותי, אבל סבלתי, אנשים ירדו עלי, צחקו עלי, סיפרו בדיחות על אבא שלי. ילדים אוהבים לפגוע. התקשורת צריכה להבין שבכל פעם שעולה משהו על גואל רצון, יש 50 ילדים קטנים בני 7-8 שצריכים להתמודד עם המצב הזה, וזאת פגיעה מאוד קשה בנפש שלהם".

[quads id="1"]

הבן של גואל רצון ויעל פפר בדרך ל"האח הגדול"!?

מאז אותו ראיון לפני כ-3 חודשים בתוכנית "חי בלילה" בקשת 12, בשילוב של החשיפה של אמו בתוכנית "האח הגדול" שי החליט לסמן לעצמו מטרה וסיפר לשמועה בלייב שלו באינסטגרם על החלום הבא שלו!

 

"חלום, חלום להיות באח הגדול" ענה לנו שי כששאלנו אותו על תוכניות להשתתף בעונה הבאה של "האח הגדול" אבל לא יעשה זאת לפני שהוא ישרת את מדינה בצבא, וגם כמובן בעקבות גילו הצעיר יחסית לגיל המינימום הדרוש להשתתפות בתוכנית.

 

שי הוסיף:"זו שאיפה שלי לעתיד הקרוב .. האח הגדול אני מאמין שמאוד ישמח לקבל אותי" וכמובן שזה יהיה מאוד מסקרן לראות אותו הולך לכיוון הזה.

 

אז מה אתם אומרים על החלום שלו? טעות גדולה או הייתם אומרים לו ללכת על זה? כתבו לנו מה אתם חושבים בתגובות בפוסט הבא:

[quads id="1"]

 

View this post on Instagram

 

הבן של יעל פפר וגואל רצון בדרך ל"האח הגדול"⁉️😱 . בנה של יוצאת "האח הגדול" יעל פפר(46) שבעבר הייתה אחת מנשותיו של גואל רצון – שי פפר(17.5) שגדל בצל הפרשה המתוקשרת מספר לשמועה על החלום שלו❗😳 . "חלום, חלום להיות באח הגדול" ענה שי לשאלתנו אבל לא לפני שהוא ישרת את מדינה בצבא והוסיף "זו שאיפה שלי לעתיד הקרוב .. האח הגדול אני מאמין שמאוד ישמח לקבל אותי" . אז מה אתם אומרים❓טעות גדולה או שממש לא⁉️ כתבו לנו מה אתם חושבים 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #שיפפר #חשיפה #שמועה #בידור #צבא #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

למקרה שפספסתם את הראיון המלא של שי פפר בתוכנית "חי בלילה" בו הוא מספר על הקשיים בצל הפרשה המתוקשרת, צפו בקטע הבא >>

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות