ירדן אדרי ואלינה לוי פותחות את הכל בראיון זוגי וחושפני!

ירדן אדרי ואלינה לוי פותחות את הכל בראיון זוגי וחושפני!

השמועה אומרת...

שתפו

ירדן ענתה לשאלה של אלינה:

 

"מאז שהתחלתי להתפלל ולהבין מה זה בורא אדם ובריאה, כשהבנתי שיש דברים בחיים שאין לי אחריות ושליטה עליהם שזה בעיקר פיות ותגובות של אנשים ודברים שאנשים אומרים. אז אני צריכה פשוט לשמור על עצמי ומבחינתי ההגנה הכי טובה זה פשוט לשמר את עצמי כדי לא להגיע למקומות שאני לא רוצה להגיע אליהם.."

ירדן אדרי ראיון

והמשיכה והוסיפה:"ומי שרוצה להגיב X זה שלו או לדבר לא יפה, זה שלו, אני לא נותנת לזה בכלל בכלל מקום לגעת בי, זה גם מעכיר אווירה וזה מוריד את הוייב, לא אוהבת את זה, אני גם מתרחקת מאנשים כאלה. אם בן אדם יש לו אנרגיות שהם לא טובות, אין סיכוי שאני אוכל להיות חברה שלו, זה לא אני".

[quads id="1"]

וגם, איך היא מגיבה לטוקבקים מרושעים מאז היציאה מהבית? האם היא אדישה או פורצת בבכי? ואיך היא התייחסה לגבר שהטריד אותה מינית וקרא לה "סקסית שלי" בלי להכיר אותה בכלל!?

הקשיבו לראיון המלא  ואל תשכחו להגיב בפוסט עצמו את דעתכם בנושא:

 

View this post on Instagram

 

15 דקות התהילה שלאחר הריאלטי, המתקפות הקשות של אנשים באינסטגרם, וגם ההטרדות המיניות מאז היציאה מהתוכנית, ירדן עונה על השאלות הכי קשות❗😯 . ירדן חשפה בתוכנית "אלינה באה לעיר" ברדיו ירושלים את הדעות הקדומות עליה והסיבה שנכנסה לבית "האח הגדול" ועל כך שאנשים מיהרו לתייג אותה לפי המראה החיצוני או כגסה, דבר שרצתה לשנות כדי שיבינו שיש הרבה מעבר לכך 😳 . וגם, איך היא מגיבה לטוקבקים מרושעים מאז היציאה מהבית❓ האם היא אדישה או פורצת בבכי❓ ואיך היא התייחסה לגבר שהטריד אותה מינית וקרא לה "סקסית שלי" בלי להכיר אותה בכלל⁉️ . חושבים שירדן הצליחה לגרום לאנשים לשפוט אותה לא רק לפי המראה החיצוני❓או שזה לא ממש הצליח⁉️ בואו נשמע אתכם בתגובות 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #ראיון #רדיו #רדיוירושלים #חשיפה #ווידוי #סוד #שמועה #בידור #ירושלים #jerusalem @iyardenedri @alina___levy @radiojerusalem

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות