חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
סערת המכנסונים והפיצוץ בין קורין גדעון לבין רותם סלע!

סערת המכנסונים והפיצוץ בין קורין גדעון לבין רותם סלע!

השמועה אומרת...

שתפו

קורין גדעון העלתה פוסט משלה לעניין המכנסונים וקוד הלבוש לאחר שהפוסט של רתם סלע תפס תאוצה, ויש לציין שהיא לגמרי בעד קוד הלבוש בבתי הספר ופחות בעד הדעה של רתם, כך כתבה קורין:

 

היי זאת שוב אני עם דעה לא פופולרית. גדלתי בבית אולטרה חילוני ובחיים שלי לא לבשתי לבית ספר מכנסונים. גם לא מחשופים. לא כי זה עלול לגרות גברים, לא כי אני עלולה להיות מוטרדת מינית, פשוט כי זה לא מכבד. לא מכבד אותי. ככה חינכו אותי, הוריי הליברלים. נראה לי שיצאתי בחורה חזקה למרות זאת, לא? כל הצדקנים זועקים אפליה. אבל אני חושבת שאם בנות היו מגיעות עם מכנסיים קצרים שמגיעים עד אמצע הירך נגיד, לא היו מעירים להן.

קורין גדעון תלמידת בית ספר
קורין גדעון בתור ילדה והתמונה שצירפה לפוסט

[quads id=”1″]

אני לא מסכימה עם האופן שבו מתייחסים לבנות כאלה, אבל כן מסכימה עם העיקרון. בואו, אף אחד לא דורש שילכו עם חיג׳אב, גם לא עם חולצות וחצאיות ארוכות. חוץ מזה, בית ספר זה לא חוף הים וזה לא הבית וזה לא המרחב הציבורי. זה מוסד חינוכי ורצוי שיהיה בו קוד לבוש מכבד. אף אחד לא מצנזר אותן, לא מחליש אותן, לא מחפצן. הן עושות את זה בעצמן, לא צריך לדאוג לחופש שלהן. תעשו סיבוב קצר ברשתות החברתיות ותגלו ילדות לפני בת מצווה כמעט עירומות, משדרות מיניות. התמימות הלכה לאיבוד.

 

אז לא יקרה כלום אם במקום אחד ישימו איזשהו גדר. לא כי רגליים הן איבר מיני, לא כי הן בנות, פשוט כי הן בבית הספר, וכשמגיעים להתחנך, אצל בנות כמו אצל בנים, ראוי לכבד את המעמד.
*חשוב לציין שהסיפור עם המורה שהשאירה ילדה בתחתוניה כלל לא קשור לדיון הזה, וככל שהסיפור הזה נכון, היא צריכה לתת את הדין על המעשה הנפשע והאלים.

 

אחרי שקראתם את שני הפוסטים הגיע הזמן שלכם לבחור ולהגיב  בפוסט עצמו ולבחור באיזה צד אתם: קורין או רותם!?

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

סערת המכנסונים מגיעה לסלבס: הדעה של קורין גדעון נגד הדעה רותם סלע❗😱 . חובת לבישת מכנסיים ארוכים לתלמידות היא כפיה או לא כפיה❓תלוי את מי תשאלו ובמקרה הזה נפתחו פה שתי חזיתות מאוד חריפות❗🔥 . רתם סלע: נגד קוד הלבוש לתלמידות בית הספר כתבה בין היתר:”עלינו להתרעם שמפלים בין תלבושת מותרת לבנים ואסורה לבנות”❗🤔 . אל מול קורין גדעון שחושבת שקוד לבוש הוא דבר הכרחי וכתבה בין היתר:” זה מוסד חינוכי ורצוי שיהיה בו קוד לבוש מכבד” ❗🤔 . נשאל לשאול אתכם את השאלה: בעד או נגד קוד הלבוש לתלמידות⁉️ בואו נשמע מה אתם חושבים וחושבות בתגובות 👇🏼👇🏼 #קודלבוש #כפייה #כפיה #דת #מכנסיים #לבוש #חוק #בידור #שמועה #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות