הלם: שמועה חושפת את רשימת דיירי "האח הגדול" 2021 והצצה ראשונה לבית!

הבא בתור ברשימת הדיירים הפוטנציאלים לבית "האח הגדול" 2021 הוא יוצא "הישרדות VIP" ו"המירוץ למיליון", הצרפתי המקועקע שהחלים לא מזמן מוירוס הקורונה, ג'וזי זירה שרבים מאוד היו רוצים לראות אותו בדינמיקה של הבית!

 

אין ספק שהאישיות הססגונית ומלאת שמחת החיים והאנרגיה של ג'וזי זירה היא תוסף חריף מאוד לעונה הקרובה שתהיה מורכבת גם מדיירים מפורסמים וגם מדיירים אנונימיים, ומה הסיכוי לכניסתו של ג'וזי לבית?.. טוב נו זה תלוי את מי תשאלו.

הכוכבים הבאים לעונה החדשה של האח הגדול נחשפים!?

כששאלנו את ג'וזי האם הוא בדרך לבית "האח הגדול" ושיפנק את שמועה בפרטים על כניסתו הוא הגיב לנו:"הייתי רוצה לתת לכם משהו אבל בינתיים אתם אלה שנותנים משהו, לא ידעתי שאני מועמד להכנס לאח .. אוהב מלא ומאחל לכם יום נפלא".

 

ונעבור לדיירת האפשרית הבאה שאנחנו באופן אישי בטוחים שתגיע לשלבים המאודדד רחוקים במידה ותכנס לבית. וכן אם אתם עוקבים אחרי הפרסומים ברשת, אז ניחשתם נכון ומדובר בזמרת האגדית שרובנו זוכרים מהסרט "טיפת מזל" משנות ה-90, מיס זהבה בן.

הלם: שמועה חושפת את רשימת דיירי "האח הגדול" 2021 והצצה ראשונה לבית!

השם של זהבה עלה לא מעט פעמים לאורך כל עונות "האח הגדול" כדיירת שעלולה להיכנס לבית ועל פי גורמים מקורבים בן ומנהלה נפגשו לאחרונה עם הפקת התוכנית כדי לדון בנושא בעניין כניסתה אך ללא אישור סופי עדיין.

הלם: שמועה חושפת את רשימת דיירי "האח הגדול" 2021 והצצה ראשונה לבית!
זהבה בן מרגשת את דיירי העונה האחרונה בשיר "חיים שלי".

שלושת הדיירים האחרונים והכי מפתיעים מכל הכניסות מחכים לכם בעמוד הבא, כן כן יש המשך! המשיכו לעמוד הבא

המשך הכתבה בעמוד הבא