אסי בוזגלו פותח על זוהר שטראוס:"אין מקום למילים שלו בחברה שלנו"

אסי בוזגלו פותח על זוהר שטראוס:"אין מקום למילים שלו בחברה שלנו"

ואז מגיעים למשימת חסינות אישית, ואני רואה שזוהר פשוט לא רוצה להתלכלך, כי המשימה הזאת נטו לקבל תמונה שלמה על איפה אתה עומד בשבט.
נדלקה לי נורה אדומה בוהקת, יש לי חוק בהישרדות שהגעתי איתו וזה אומר: שאם אני לא בוטח במישהו במיוחד אחריי שהצעתי לו ברית אז זה יכול להתהפך עליי ואז אני זה שיכול להיות המודח.

 

עשיתי חישוב מהיר ואמרתי לעצמי שאם אני נשאר איתו בשבט, אז זה פתח לבלאגן בין שנינו, ואז אני דוחה את הקץ וארצה להדיח אותו בעתיד. העדפתי לעשות את זה כאן ועכשיו ולנסות להוביל את השבט מבחינת מוראל כי אני יודע ששבט שמתעסק רק בתככים מבפנים יהיה לנו מאוד קשה לתפקד מול השבט השני. וזה מה שגרם לי לעשות המהלך על זהר… זוהר מודח מהמשחק!

לגביי המילים וההתנהלות של זהר על האי, אז אקצר ואומר שמאוד נפגעתי מהמילים שלו ואני חושב שאין מקום לזה בחברה שלנו ובמיוחד לא ב 2020. אני חושב שאת ההסברים האמיתיים על ה ״בבון״, ״לוח מודעות״, ״חסך באלגברה״, ״ח ו ע״ ועוד כמה פנינים שיצאו מהפה שלו, זהר זה שצריך לתת… ואני לא מתכוון לתת עוד במה לדברים כאלה, כי הקהל לא טיפש ורואה בסופו של דבר את התמונה הכוללת… שורה תחתונה זהר בביקתה, ועדיין יכול לחזור למשחק ובגדול!

 

אני שמח שהאינטואיציות שלי לא בגדו בי על האי… דברו אליי בתגובות מה אתם הייתם עושים, ואיך אתם הייתם פועלים באותו זמן… אבקש בכל לשון של בקשה לנהל דיון בצורה מתורבתת ולא להשתמש בקללות.

קראו את הפוסט המלא שכתב אסי בוזגלו ותגיבו מה דעתכם בנושא:

 

View this post on Instagram

 

@asi_buzaglo אסי בוזגלו פותח הכל על ההדחה של זהר שטראוס ❗ 😱 . "אני מקבל מאות אם לא אלפי הודעות למה אני לא מגיב על ההדחה של זהר שטראוס אז החלטתי להגיב: קודם כל אני חייב לומר כשידעתי שאני בתוך הרשימה הסופית של הישרדות VIP התחלתי לבדוק מי האנשים שיוצאים איתי לדרך ולחוויה החד פעמית הזאת. כשראיתי את השם של זהר שטראוס אמרתי לעצמי וואו זה השחקן הזה שאני מת עליו… שיחק בהמון סרטים וסדרות שאני אוהב, (אול אין, זגורי אימפריה, וכו׳…) ואמרתי לעצמי שאם תהיה לי האופציה ללכת איתו דרך כ״ברית״ זה יכול להיות מעניין מאוד. כשהגענו לאי כולם ראו שהתחלתי ישר לעבוד, ולראות על מי אני יכול לסמוך, ובמי אפשר לבטוח, ולרוץ דרך עם כמה שפחות חיכוכים… פניתי לזהר ראשון אפילו לפניי רגב, והצעתי לו ברית, כולם ראו איך הוא מתחמק, אבל אמרתי לעצמי שאני ייתן לו עוד קצת זמן חשוב לציין שכבר אז עברה בי המחשבה של יש מצב שהוא לא רוצה? מסנן? מערבב? אבל בכל זאת אנחנו ביום השני למשחק ניתן לו עוד זמן מחשבה… בקיצור אחריי 3-4 פעמים שאני בא לזהר ומנסה לסגור איתו ברית ואני לא מקבל תשובה של גבר! אגב התשובה האחרונה שלו היתה שהוא לא סומך ב 100% עליי ועל רגב. ואז מגיעים למשימת חסינות אישית, ואני רואה שזוהר פשוט לא רוצה להתלכלך, כי המשימה הזאת נטו לקבל תמונה שלמה על איפה אתה עומד בשבט. נדלקה לי נורה אדומה בוהקת, יש לי חוק בהישרדות שהגעתי איתו וזה אומר: שאם אני לא בוטח במישהו במיוחד אחריי שהצעתי לו ברית אז זה יכול להתהפך עליי ואז אני זה שיכול להיות המודח. עשיתי חישוב מהיר ואמרתי לעצמי שאם אני נשאר איתו בשבט, אז זה פתח לבלאגן בין שנינו, ואז אני דוחה את הקץ וארצה להדיח אותו בעתיד. העדפתי לעשות את זה כאן ועכשיו ולנסות להוביל את השבט מבחינת מוראל כי אני יודע ששבט שמתעסק רק בתככים מבפנים יהיה לנו מאוד קשה לתפקד מול השבט השני. וזה מה שגרם לי לעשות המהלך על זהר… זוהר מודח מהמשחק! לגביי המילים וההתנהלות של זהר על האי, אז אקצר ואומר שמאוד נפגעתי מהמילים שלו ואני חושב שאין מקום לזה בחברה שלנו ובמיוחד לא ב 2020. אני חושב שאת ההסברים האמיתיים על ה ״בבון״, ״לוח מודעות״, ״חסך באלגברה״, ״ח ו ע״ ועוד כמה פנינים שיצאו מהפה שלו, זהר זה שצריך לתת… ואני לא מתכוון לתת עוד במה לדברים כאלה, כי הקהל לא טיפש ורואה בסופו של דבר את התמונה הכוללת… שורה תחתונה זהר בביקתה, ועדיין יכול לחזור למשחק ובגדול! אני שמח שהאינטואיציות שלי לא בגדו בי על האי…" אז מה את אתם הייתם עושים⁉️ 👇🏻👇🏻 #הישרדות #הישרדותvip #הפתעה #וידויים #חדש #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

המשך הכתבה בעמוד הבא