למרות המתיחות על האי: בני ברוכים במסר שונה לאלה איילון?

למרות המתיחות על האי: בני ברוכים מגן על אלה איילון?!

השמועה אומרת...

שתפו

אז למרות שלא הייתה סולחה בין השניים, גם בתוכנית “הצינור” היה נראה שאלה לא מתחרטת על דבר שעשתה או אמרה שקשור לבני, ואף לעגה לבני שהוא לא מצחיק ברשתות החברתיות, דבר שנענה ע”י בני בצורה הומוריסטית: “אבל למה את לא מתייגת אותי?”

 

ואז הגיעה בשורה מפתיעה דווקא מפי בני ברוכים עצמו שהעלה פוסט מאוד פייסני בהקשר שלו ושל אלה, וכך כתב:

מחר יהיה פרק מאד טעון. פרק מלא אמוציות . הדבר הכי חשוב שכולם צריכים לזכור שהישרדות זאת תכנית טלויזיה. אמנם זאת תכנית ריאליטי אבל מציאות לחוד ומשחק לחוד. במציאות אלה איילון לא באמת שונאת אותי ואני בטח לא אותה.

[quads id=”1″]

מאז הפרק האחרון של "הישרדות VIP" ששודר בשבת, חטפה אלה איילון ביקורת נוקבת ברשת מצופים זועמים שלא אהבו את ההתנהלות של השורדת הצעירה מול הצ'ילבה שלה לאי, בני ברוכים. הביקורת נגדה החריפה שכאיילון עשתה מהלך מכוער כשכרתה ברית עם הבנים של השבט ובגדה בצורה בחברתה הטובה אלינה לוי.

אני מבקש מכולם לזכור את זה , אני קורא טוקבקים נגד אלה ואני מזועזע. תודה לכולם על התמיכה אבל לא זאת התמיכה שהייתי רוצה. בקרוב עולה מופע חדש שלי, הראשונה שאזמין תהיה אלה 💓

 

ברשת לא ממש קיבלו את הניסיון הזה של בני להשקיט את הרוחות מאלה איילון שכבר סומנו כדמות לא חיובית בעקבות התנהגותה, אבל שמועה מאמינה שלכל אחד ואחת מגיעה הזדמנות שנייה לתקן ולכפר על המעשים.. אם כי עדיין מדובר בסופו של דבר בתוכנית טלוויזיה מאוד קשוחה בשם הישרדות שאסטרטגיה היא הדרך לשרוד ולפעמים צריך לדעת לעשות הפרדה.

 

בואו להגיב על הדברים של בני בפוסט הרשמי של שמועה באינסגרם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

@bennybruchim מחר יהיה פרק מאד טעון. פרק מלא אמוציות . הדבר הכי חשוב שכולם צריכים לזכור שהישרדות זאת תכנית טלויזיה. אמנם זאת תכנית ריאליטי אבל מציאות לחוד ומשחק לחוד. במציאות אלה איילון לא באמת שונאת אותי ואני בטח לא אותה. אני מבקש מכולם לזכור את זה , אני קורא טוקבקים נגד אלה ואני מזועזע. תודה לכולם על התמיכה אבל לא זאת התמיכה שהייתי רוצה. בקרוב עולה מופע חדש שלי, הראשונה שאזמין תהיה אלה 💓 . חושבים שבני ואלה חברים טובים בחיים האמיתיים❓ או שהכל למצלמות⁉️😜 בואו נשמע אתכם בתגובות 👇🏻 👇🏻 @ellaayalon @survivor.israel #הישרדותנגדאלימות#לשוןהרעלאמדבראליי #לאלאלימותברשת

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות