נאוה בוקר נגד ירדן ג'רבי: "היום התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך"

נאוה בוקר נגד ירדן ג’רבי: “היום התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך”

השמועה אומרת...

שתפו

נאוה בוקר נגד ירדן ג'רבי: "היום התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך"

את מזלזלת באינטליגנציה שלי? כדאי שתלמדי קודם כל מהי אינטליגנציה רגשית. אותי לימדו בחיים שמכל אדם אפשר ללמוד. אז אולי אני לא קרה כמוך, אני מראה רגשות, ואני לא מסתירה מאנשים את מה שאני חושבת.
וזה בסדר. מותר לאנשים להיות שונים.
אבל מכאן ועד לומר שאת לא מבינה איך נבחרתי לכנסת?

 

בעולם הפוליטי, בניגוד לעולם הספורט, חוזק ועוצמה לא נמדדים בפיזיות, אלא ביכולת להתחבר לאנשים.
את אולי לא יודעת את זה (כי לא טרחת לבדוק לפני שזלזלת בי), אבל את המועמדות שלי לכנסת הגשתי כשבוע לפני המועד האחרון. ללא קהל מצביעים שאספתי מראש, ואך ורק בזכות הקשר החם שיצרתי עם אנשים, נבחרתי.

[quads id=”1″]

ייצגתי את הבוחרים שלי בגאווה. ועבדתי קשה מאד. שימשתי כיו״ר ועדת המשנה לכבאות והצלה, כסגנית יו״ר הכנסת ונאבקתי על העלאת קצבאות הנכים. ימים ולילות ארוכים פעלתי למען הציבור במדינת ישראל.
אז בנתיים, עד שאת תיבחרי לכנסת, לא יזיק לך ללמוד שיעור בצניעות וכבוד לזולת. “איזהו חכם? הלומד מכל אדם” אמר בן זומא במסכת אבות.

עבורי, ירדן, זו לא רק אמרה, זו דרך חיים.

 

מי שהתלהב מהפוסט הזה של נאוה היה ישראל אוגלבו שהגיב את הדברים הבאים:

נאוה בוקר נגד ירדן ג'רבי: "היום התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך"

נאוה את מלכה ואני אוהב אותך. הצלחת לראות בי מעבר לכל החומות וההגנות וזה בזכות הרגישות שלך.

 

את יודעת להגן על החברים שלך ואת חזקה ודעתנית ואת גאווה בשבילי גם בתור שורדת וגם בתור חברת כנסת. והכי חשוב בתור לוחמת. בחיים לא נכנעת לכל הניסיונות שהיו לך בחיים, אני מודה לך על כך

[quads id=”1″]

נאוה בוקר נגד ירדן ג'רבי: "היום התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך"
ישראל אוגלבו, בא מורעל להישרדות – שורד אמיתי

ספרו לנו בצד של מי אתם: נאוה וישראל או ירדן ג’רבי!? הגיבו בפוסט הרשמי הבא:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

נאוה בוקר נגד ירדן ג’רבי: “היום התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך”❗😱 . אחרי עוד פרק מתוח של “הישרדות VIP” נראה ששבט קפרה סופית נחלק ל-2 ונראה גם שחברת הכנסת לשעבר לא אהבה את העקיצה של הספורטאית האולימפית שזלזלה באינטילגנציה שלה: “את מזלזלת באינטיליגנציה שלי? כדאי שתלמדי קודם מהי אינטיליגנציה ריגשית”❗😯 . מעבר לאכזבה של נאוה מירדן בפוסט:”אותי איכזבת בגדול. נכון, זכית במדליה. אבל זה לא הופך אותך לחכמה יותר” היא גם מעבירה לה מסר בין השורות: “לא יזיק לך ללמוד שיעור בצניעות וכבוד לזולת”❗😲 . מי שעף על הפוסט של נאוה בוקר הוא לאחר אחר מאשר ישראל אוגלבו שהגיב: “נאוה את מלכה ואני אוהב אותך. הצלחת לראות בי מעבר לכל החומות וההגנות וזה בזכות הרגישות שלך. את יודעת להגן על החברים שלך ואת חזקה ודעתנית ואת גאווה בשבילי גם בתור שורדת וגם בתור חברת כנסת. והכי חשוב בתור לוחמת. בחיים לא נכנעת לכל הניסיונות שהיו לך בחיים, אני מודה לך על כך”❗🤯 . אז בצד של מי אתם במשולש הזועם הזה❓ ירדן ג’רבי או נאוה בוקר וישראל אוגלבו⁉️🤔 בואו ספרו לנו על זה בתגובות שלכם❗👇🏼👇🏼 #הישרדות #כסאח #ראשבראש #באטל #דוקרב #בלאגן #אש #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות