הולה: לונא מנסור והחבר הקולומביאני נחשפים

אמנם הכוכבת לא מרבה לדבר על כך בכלי התקשורת, אך ללונא מנסור יש חבר קולומביאני בתקופה האחרונה העונה לשם דניאל סיירה. השניים מבלים כעת בישראל יחדיו ואף נצפו יחד בירושלים

מי מכם שצופה בתכנית "הישרדות" בה מככבת לונא מנסור ונותנת פייט לשאר המתמודדים, ודאי הבחין כי היא איננה מדברת כמעט על חייה האישיים ומעולם לא הזכירה את העובדה שהיא בזוגיות עם בחור שמתגורר בקולומביה.

ובכן, הדבר לא קרה במקרה. לונא שומרת את פרטי הזוגיות הרחק מעין התקשורת והציבור הרחב, אך בימים האחרונים היא מטיילת עם בן הזוג בישראל והשניים אף נצפו ע"י סובבים בירושלים. בן זוגה, דניאל סיירה, אף העלה תמונה מעיר הקודש ובמקביל פרסמה גם הכוכבת תמונה דומה בחשבון האינסטגרם שלה.הולה: לונא מנסור והחבר הקולומביאני נחשפיםהולה: לונא מנסור והחבר הקולומביאני נחשפיםדניאל, במידה שתהיתם, לא חלק מעולם הבידור והמשחק כמו לונא. הוא שחקן כדורגל המתגורר מעבר לים ועל אף הקושי בזוגיות בשלט רחוק – השניים מצליחים לעמוד במבחן.

מנסור, אפשר להגיד מזל טוב?

"זה חבר שבא לבקר מקולומביה, אחריו יבוא החבר מברזיל ואחרין מארגנטינה. רמדאן כרים ופסח שמח לכולם, מקווה שיש לכם דברים יותר מעניינים להתעסק בהם".