חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
ליהיא משיבה אש לאירה:"מי ‏שמתעסק איתי מקבל את הכאפה"

ליהיא משיבה אש לאירה:”מי ‏שמתעסק איתי מקבל את הכאפה”

השמועה אומרת...

שתפו

“נהניתי מהפרק הזה יותר מכל הפרקים ואפילו לא הייתי בפרק הזה”, אמרה בשעשוע גרינר למצלמה. “פחות מ-15 שעות לאחר ההדחה שלי, פוטין מחוץ למשחק, זה היה קורע… היה לי עצוב לראות את זה, אבל הייתי חברה שלה והכל זה מלמעלה, זה היה נקמה… אף אחד לא צריך להדיח אותה, היא הדיחה את עצמה…’What Comes Around – Goes Around’. אז בבקשה אנשים, אל תתעסקו איתי”.

 

View this post on Instagram

 

‏זהו !!! לאחר 39 יום נגמר המסע שלי! עברתי חוויה מטורפת ובאמת שנהניתי מכל רגע, לישון על הרצפה, להיות בלי מזוודה, בלי מברשת שיניים, בלי מגבות, בלי שמיכות, בלי טלפון ובלי תמונה אחת של המשפחה שלי… פשוט מטורף!!! ‏הגעגוע היה הכאב הכי גדול וכל כך הערכתי את זה…. ‏לא מקבלים הזדמנות לכבות רגש כזה כל יום. ‏אני מאוד שמחה שעשיתי את זה ומרוצה מהמקום שהגעתי אפילו שבאמת חשבתי שאגיע לא מעט יותר רחוק! אפילו שהנקמה של אירה הייתה ממש דפוקה וזה באמת לא הגיע לי בכלל ממנה…. אבל אני בסדר…. זה רק משחק…. אבל עדיין… אין מה לעשות… כי מי ‏שמתעסק איתי מקבל גם את הכאפה מרחוק. תודה על פירגון ואהבה מטורפת ולכל מי שבאמת רצה שאני ‏אנצח….. ‏אני אפילו אשמח עוד יותר לקבל ניצחון מהקהל…. חביב הקהל!!!! הכי בא לי! יום שבת פרק לא יאומן!!!! ובווילת המושבעים יהיה אש!!!! תודה לכולם. אוהבת אותכם. @ohadkab @survivor.israel @reshettv

A post shared by Lihi Griner (@lihisunshine) on

[quads id=”1″]

אבל כמו שהדברים מתגלגלים, תוך זמן קצר גם אירה צפתה בסרטונים, ועל פי מקורבים, די התבאסה וכעסה על דבריה של גרינר. בשיחה עם שמועה, אמרה בתגובה: “מאוד הופתעתי מהסרטונים שליהיא פרסמה. אני באמת מבינה את הכעס שלה על המהלך שעשיתי, ועל זה שגרמתי להדחה שלה, אבל ממש לא ציפיתי להיתקל ברשת בסרטונים שכל מטרתם היא לשמוח לאידי וללעוג לדרך שבה הודחתי. מאכזב ברמות, ציפיתי מאמא לילדים להתנהג אחרת. בטח לא לאחר שכבר חזרנו מהאי, דיברנו על הנושא והיא אפילו התארחה אצלי בבית לארוחת ערב לפני מספר חודשים.

את מה שהיה על ליבה כתבה אירה במסקנות שלקחה איתה מהתכנית: “בסופו של דבר, It’s Only a Game – ואת זה למדתי מהטובה ביותר. אני שלמה עם המהלך שעשיתי וגם היום הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר”.

[quads id=”10″]

 

View this post on Instagram

 

Pink Power @bar_marom @ghefen

A post shared by Owner & Founder Of Pinkroom (@iradolfin) on

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות