כבר לא עוד: אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו!

כבר לא עוד: אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו!כבר לא עוד: אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו!

הם ללא ספק אחד הזוגות הכי חזקים בביצה המקומית, אך כעת מסתבר שאייל גולן ורוסלנה רודינה החליטו להפריד כוחות. אחרי זוגיות ארוכה ומתוקשרת שבמהלכה הביאו לעולם את יאן גולן, רוסלנה עזבה את הדירה המשותפת שברחובות

טוב, אין לנו דרך אחרת להגיד את זה ומדובר ללא ספק בחדשות עצובות – אבל רוסלנה רודינה ואייל גולן החליטו להפריד כוחות לעת עתה, כך עולה מפרסומים בכלי התקשורת השונים.

השניים, שמנהלים זוגיות יציבה מזה מספר שנים והפכו כבר לזוג המלכותי בביצה המקומית, העבירו את החג בנפרד ואף רוסלנה עזבה את הבית המשותף שברחובות ועברה לרמת גן.

כזכור, אייל ורוסלנה הכירו אי שם בשנת 2012 והיו יחד כתשעה חודשים שבמהלכם אף עברו לגור יחד. בשנת 2013 השניים עשו קאמבק שזכה לסיקור רב וכעבור שנה הם כבר הביאו ילד לעולם, הלוא הוא יאן הקטן שהיום כבר בן שנתיים וחצי.

לכתבה המלאה לחצו כאן!
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – כבר לא עוד: אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. כבר לא עוד: אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  כבר לא עוד: אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו!