כדור הרס שהולך להחריב את הבית? כנראה שעבדו עליכם – כל הפרטים!

כדור הרס שהולך להחריב את הבית? כנראה שעבדו עליכם - כל הפרטים!כדור הרס שהולך להחריב את הבית? כנראה שעבדו עליכם – כל הפרטים!

אז נתנו לנו לחשוב שזהו נגמר, הבית יושמד וזהו הסוף של האח הגדול לעולמי עד.. תחשבו שוב.

ארז טל כבר חשף בראיון שלאחר גמר האח הגדול האחרון שהכל יעבור למי שרשם יותר אפסים בחוזה לרכישת הפורמט.
או במילים אחרות, לא רק שהפורמט יעבור ל"רשת", הם כנראה יקבלו את הבית באותו מיקום בדיוק ואפילו בלי לבנות אותו מחדש אחרי כל הפרומואים עם הבולדוזרים וכדורי ההרס – שום דבר בעצם לא ייהרס!
האח הגדול 2018 ימשיך להתנהל מנווה אילן לפי כל התרחישים.

צפו בקטע:

במידה והוידאו לא עולה מתחת לכיתוב זה, המתינו מספר שניות שהעמוד יטען במלואו

הצביעו >> האם אתם בעד או נגד הניצחון של אביחי?




עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


עוד לא הצבעתם בסקר מנצח העונה?
סקר מנצח העונה של צבא האח הגדול!

האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה 8 לייב – כדור הרס שהולך להחריב את הבית? כנראה שעבדו עליכם – כל הפרטים! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס.

כדור הרס שהולך להחריב את הבית? כנראה שעבדו עליכם – כל הפרטים! – מתחילת שידורה הונחתה התוכנית על ידי ארז טל ואסי עזר אך בדצמבר 2015 פרש עזר מהנחיית התוכנית ובמקומו מנחה קורין גדעון לצידו של טל. התוכנית מבוססת על פורמט הולנדי ששודר לראשונה בשנת 1999 ומאז משודרת בקרוב ל-70 מדינות בעולם. ברוב המדינות זכתה התוכנית לשיעורי צפייה גבוהים מן הרגיל. התוכנית "פרויקט Y", ששודרה לראשונה בשנת 2003 בטלוויזיה בלוויין yes, הייתה בעלת פורמט דומה. במאי ועורך הסדרה, וגם הקול מאחורי האח הגדול, הוא יורם זק.

במקביל לשידור התוכנית בטלוויזיה, באתר האינטרנט של התוכנית ובאפליקציה MakoTV כדור הרס שהולך להחריב את הבית? כנראה שעבדו עליכם – כל הפרטים! של הזכיינית קשת (המשדרים מתוך בית האח הגדול במשך 24 שעות ביממה), חברת הכבלים HOT הקדישה לתוכנית ערוץ ייעודי ובו שידור מצלמה רצוף מהבית, במשך 24 שעות ביממה; והחל מהעונה השנייה גם חברת הלווין yes הקדישה ערוץ ייעודי לתוכנית, בדומה לזה של "HOT", שבעבר שודר בערוץ 20 ומאז עבר לשידור בערוץ מספר 26.
כמקובל במתכונת תוכניות "האח הגדול", נבחרו לשהות בבית אנשים בעל רקע ותכונות שונים זה מזה במידה רבה. שונות הדייריםם מתבטאת בלאום, זיקה לדת, מוצא עדתי, מעמד חברתי, אזור מגורים, גיל, נטייה מינית ועוד. שונות זו מפיקה מעין מיקרו-קוסמוס לא מייצג של החברה הישראלית, וחלק מהמתחים המאפיינים אותה משתקפים גם בתוכנית. חדר הווידויים בבית האח הגדול ("חדר האח הגדול") משמש את הדיירים כפינה סגורה לפריקת המתח הגואה לפרקים, ולווידויים אישיים בפני האח הגדול – ובפני הצופים. כמו כן, משמש חדר זה להודעות אישיות מאת האח הגדול לדיירים. חדר זה משמש גם לשיחות עם פסיכולוג, המלווה את הדיירים מחוץ לגבולות השידור.(מתוך ויקיפדיה), האם הגדול העונה החדשה ברשת, האח הגדול רשת.