וואו: אביחי אוחנה התלהב כל כך מההפתעה שהכינו לו המעריצים!

וואו: אביחי אוחנה התלהב כל כך מההפתעה שהכינו לו המעריצים!וואו: אביחי אוחנה התלהב כל כך מההפתעה שהכינו לו המעריצים!

חגיגות יום ההולדת ה-28 של אביחי אוחנה כנראה שלא הולכות להיגמר אף פעם?
אחרי שחגג יום הולדת עברי, יום הולדת לועזי, קיבל שפע מתנות מהמעריצים וגם הופתע בענק ממה שהכינה לו מעיין, אביחי מקבל אולי את ההפתעה האחרונה והמאוד מושקעת!

המעריצים החליטו לגייס את מי שנחשבת כיום לאחת החזקות בתחום האפייה בדרום קלודין בן דוד להכין לאביחי עוגת קונספט מיוחד במינה.

עוגת בצק סוכר לאביחי.. הכל אכיל ??

A post shared by העוגות של קלודין ? (@klodinbendavid) on

אביחי והעוגה:"אני פאקינג אישיות" – מתוך האינסטגרם של קלודין בן דוד

אביחי שמאוד התלהב מהקונספט החגיגי מהמעריצים שהגיעו למסור לו את העוגה בביתה של מעיין בהרצליה(היא בדיוק ישנה ולכן היא לא בתמונות) מסר בחזרה למעריצים ולקלודין שהוא מאוד מודה על ההשקעה, טוב.. הוא לא כל כך הצליח להסתיר את החיוך מהפנים!

וידאו של העוגה מכל הכיוונים:
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – וואו: אביחי אוחנה התלהב כל כך מההפתעה שהכינו לו המעריצים! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. וואו: אביחי אוחנה התלהב כל כך מההפתעה שהכינו לו המעריצים! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  וואו: אביחי אוחנה התלהב כל כך מההפתעה שהכינו לו המעריצים!