הלילה הסוער של שני ועומר: ראיון מהמיטה במלון הרודס בתל אביב!

הלילה הסוער של שני ועומר: ראיון מהמיטה במלון הרודס בתל אביב!הלילה הסוער של שני ועומר: ראיון מהמיטה במלון הרודס בתל אביב!

שניקי ועומר גוורדן העבירו את הלילה לבד במלון הרודס בתל אביב. מצלמות לא היו שם, אז נשאיר את מה שקרה שם לדימיונכם הפרוע.

גורדון, בוקר טוב. התעוררת?

"איזה התעוררתי… עוד לא הלכתי לישון בכלל".

התאכזבת?

"התאכזבתי מזה ששני לא ניצחה, אבל היא עשתה את זה כמו גדולה. גם להיות במקום השני זה מכובד אחרי שלושה חודשים".

והיא התאכזבה?

"לא, ממש לא. אני התאכזבתי יותר ממנה. העיקר ששרון גל לא לקח".

איך העברתם את הלילה?

"נסענו לתל אביב כדי לקחת הפסקה, חופש, ולברוח מהכל".

אז זה ממש רציני.
"נו מה".

אז עכשיו תעברו לגור ביחד?

"כן, נראה לי שכן. זה גם ככה היה התכנון".

אפשר תמונה?

"איזו תמונה… אנחנו עוד במיטה".

היא לידך? תעביר אותה.

"היוששששש".

שני, הזוגיות בשיאה?

"בוודאי".

את הלילה העברתם ביחד, עכשיו תעברו לגור ביחד?
"חכה".

אז אני מבין שבקרוב תבקרי בחיפה.

"נראה לי שבסופ"ש".

הצביעו >> האם אתם בעד או נגד הניצחון של אביחי?
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


עוד לא הצבעתם בסקר מנצח העונה?
סקר מנצח העונה של צבא האח הגדול!

האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה 8 לייב – הלילה הסוער של שני ועומר: ראיון מהמיטה במלון הרודס בתל אביב! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס.

הלילה הסוער של שני ועומר: ראיון מהמיטה במלון הרודס בתל אביב! – מתחילת שידורה הונחתה התוכנית על ידי ארז טל ואסי עזר אך בדצמבר 2015 פרש עזר מהנחיית התוכנית ובמקומו מנחה קורין גדעון לצידו של טל. התוכנית מבוססת על פורמט הולנדי ששודר לראשונה בשנת 1999 ומאז משודרת בקרוב ל-70 מדינות בעולם. ברוב המדינות זכתה התוכנית לשיעורי צפייה גבוהים מן הרגיל. התוכנית "פרויקט Y", ששודרה לראשונה בשנת 2003 בטלוויזיה בלוויין yes, הייתה בעלת פורמט דומה. במאי ועורך הסדרה, וגם הקול מאחורי האח הגדול, הוא יורם זק.

במקביל לשידור התוכנית בטלוויזיה, באתר האינטרנט של התוכנית ובאפליקציה MakoTV הלילה הסוער של שני ועומר: ראיון מהמיטה במלון הרודס בתל אביב! של הזכיינית קשת (המשדרים מתוך בית האח הגדול במשך 24 שעות ביממה), חברת הכבלים HOT הקדישה לתוכנית ערוץ ייעודי ובו שידור מצלמה רצוף מהבית, במשך 24 שעות ביממה; והחל מהעונה השנייה גם חברת הלווין yes הקדישה ערוץ ייעודי לתוכנית, בדומה לזה של "HOT", שבעבר שודר בערוץ 20 ומאז עבר לשידור בערוץ מספר 26.
כמקובל במתכונת תוכניות "האח הגדול", נבחרו לשהות בבית אנשים בעל רקע ותכונות שונים זה מזה במידה רבה. שונות הדייריםם מתבטאת בלאום, זיקה לדת, מוצא עדתי, מעמד חברתי, אזור מגורים, גיל, נטייה מינית ועוד. שונות זו מפיקה מעין מיקרו-קוסמוס לא מייצג של החברה הישראלית, וחלק מהמתחים המאפיינים אותה משתקפים גם בתוכנית. חדר הווידויים בבית האח הגדול ("חדר האח הגדול") משמש את הדיירים כפינה סגורה לפריקת המתח הגואה לפרקים, ולווידויים אישיים בפני האח הגדול – ובפני הצופים. כמו כן, משמש חדר זה להודעות אישיות מאת האח הגדול לדיירים. חדר זה משמש גם לשיחות עם פסיכולוג, המלווה את הדיירים מחוץ לגבולות השידור.(מתוך ויקיפדיה)