מיצתה את 15 דקות התהילה: מעיין אשכנזי חוזרת לביזנס!

מיצתה את 15 דקות התהילה: מעיין אשכנזי חוזרת לביזנס!מיצתה את 15 דקות התהילה: מעיין אשכנזי חוזרת לביזנס!

מסתבר שמעיין אשכנזי הבינה איך לתרגם את ההצלחה שלה בבית "האח הגדול" לכסף והיא הבינה די מהר שזה לא הולך לקרות מהשקות או מאירועים מתוקשרים – אז היא החליטה לחזור ולאמן אנשים כפי שעשתה לפני שנכנסה לבית המפורסם

פחות מחודש עבר מאז שמעיין אשכנזי יצאה מבית "האח הגדול" (ובואו לא נשכח שהיא הגיעה לגמר, כן?), ומאז היא חיה לצד זוכה העונה, אביחי אוחנה, ומנהלת מערכת יחסים די מתוקשרת.

אז נכון, מעיין ואביחי מקפידים להגיע פה ושם לאירועים מתוקשרים, השקות וגם להראות נוכחות ברשתות החברתיות, אבל אם חשבתם שאור הזרקורים מסנוור את עיניה של מעיין – אתם כנראה טועים, כי היא ממש בדרך ההפוכה.

אביה של מעיין, איציק אשכנזי העלה לאינסטגרם שלו את הסרטון הבא עם הכיתוב: "מחממת שרירים כדי להכניס אתכם לכושר ? פרטים בקרוב"

לכתבה המלאה לחצו כאן!
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – מיצתה את 15 דקות התהילה: מעיין אשכנזי חוזרת לביזנס! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. מיצתה את 15 דקות התהילה: מעיין אשכנזי חוזרת לביזנס! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  מיצתה את 15 דקות התהילה: מעיין אשכנזי חוזרת לביזנס!