עדן בן זקן ושוקי ביטון חוגגים יום הולדת למישל ומגיע להם מזל טוב נוסף!

עדן בן זקן ושוקי ביטון חוגגים שנה למישל ומגיע להם מזל טוב נוסף!

זוכרים ששמועה העלתה השוואה בקשר למישל, בנם של הזמרת המלכותית עדן בן זקה ובעלה שוקי ביטון כחודשיים לאחר לידתו ובה שאלנו למי הוא דומה יותר: לאמא או לאבא? אז שנה לאחר לידתו אפשר לגמרי לחתום את זה שכנראה שעדן ניצחה כאן.

 

אתמול בהפקה סופר חגיגית סטייל "ממלכת הקרח" חגג יורש העצר לבית משפחת ביטון-זקן, מישל הקטן יום הולדת שנה וקטף על הדרך לא מעט רגעים בלתי נשכחים וסופר מתוקים עם ההורים הנלהבים, אך מסתבר שזו לא החגיגה היחידה בבית המשפחה!

עדן בן זקן ושוקי ביטון חוגגים שנה למישל ומגיע להם מזל טוב נוסף!
מישל – קופי אמא?

לבן זקן האמא מגיע מזל טוב נוסף ולא פחות חגיגי, "מועבט" שיר הנושא מתוך אלבומה החדש שצפוי לצאת כבר מחר(חמישי), מוביל במקום הראשון בכל המצעדים בישראל מרגע יציאתו נכנס היום גם לפלייליסט של גלגלצ.

 

אפשר להגיד שהקרקע למופעי ההשקה החגיגיים שלה בקיסריה ב-13/5 וגם ב-15/5 לגמרי מוכנים בעקבות החדשות המשמחות. אבא שוקי מנגד השאיר ברכת מזל טוב חגיגית לבנו הבכור שהצליחה לרגש גם אותנו:

עדן בן זקן ושוקי ביטון חוגגים שנה למישל ומגיע להם מזל טוב נוסף!

"אני באמת לא יודע איך להסביר את כמות האהבה והאור שהכנסת לי ולאשתי היקרה לחיים לזוגיות לבית לנשמה שלנו אני מתפוצץ מאהבה אלייך בן בכור שלי מאחל לך בריאות הכי חשוב מהכל כל השאר אבא שלך האריה ואמא שלך הלביאה פה! אני אוהב אותך יום הולדת שמח חיים שלי".