שישייה במקום חמישייה: אלה הדיירים שצפויים להגיע לגמר הגדול!

שישייה במקום חמישייה: אלה הדיירים שצפויים להגיע לגמר האח הגדול!

השמועה אומרת...

שתפו

שישייה במקום חמישייה: אלה הדיירים שצפויים להגיע לגמר הגדול!

אין ספק שהעונה נשברו שיאים בכל הקשור לשבירת החוקים היבשים של “האח הגדול”, אומנם הובטחו הרבה מאוד חוקים חדשים עוד לפני שהתחילה העונה. אך הקהל מהר מאוד הבין שהכותרת הזאת נוצרה במיוחד בשביל שלהפקה תהיה יותר גמישות להתנהל באופן שנראה לה לנכון ולא מדובר בחוקים ברורים וקבועים לצופים.

 

היום בשידור יחשף ע”י צמד המנחים כי גמר האח הגדול שיתרחש ביום שני הקרוב יכיל לראשונה שישה דיירים במקום חמישה! ואם לשפוט ממצב סקר המנצח של אתר שמועה בידור, אפשר להגיד שיש כבר שישייה דיי מובילה, חזקה וכנראה גם סופית!

[quads id=”3″]

שישייה במקום חמישייה: אלה הדיירים שצפויים להגיע לגמר הגדול!
לפי מעל 18,500 הצבעות בסקר מנצח העונה במידה ויודחו 2 דיירים – דניאל ואורן לגמרי בתחתית הסקר

אז תחזיקו חזק!! כנראה שבגמר הגדול תראו את הדיירים הבאים: ג’וזי זירה, תום חיימוב, זהבה בן, רמי ורד, קארין עליה והאחרונה שמצטרפת לגמר עם הכרטיס השישי היא כנראה אלמוג חדד שמתחילה לצבור תאוצה לקראת קו הסיום.

 

שימו לב שמדובר בהערכה ראשונה לפי תוצאות הסקר הנוכחיות ונכון ל-18,500 הצבעות שבהן אורן אסידו ודניאל לוין כרגע נמצאים עם אחוז הצבעות קטן מאוד בהפרש לשאר הדיירים(1-1.5%). הפרש של יותר מ-4.5 אחוזים מאלמוג שנמצאת במקום השישי.

 

[quads id=”5″]

עוד נחשף כי בגמר “האח הגדול” הנוכחי לעומת הקודם בו מגיפת הקורונה הייתה בשיא פריצתה יהיה הפעם קהל שינכח פיזית באולפנים עצמם! לא ברור עדיין האם רק מודחי העונה והמשפחות הקרובות יגיעו בתור קהל או תהיה בחירה סלקטיבית של קהל נוסף, אך זו בהחלט פריצת דרך משמחת.

 

לדעתכם הכל עוד יכול להשתנות בסדר של שישיית הגמר? או שזאת הולך להיות השישייה הסופית לפי הסקר? דברו אלינו בתגובות בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

[quads id=”1″]

המנצח של העונה הוא\היא? לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות