גל גברעם גינתה מקרה אלימות של יהודים בערבים וספגה ביקורת!

גל גברעם הגיבה למקרה אלימות של יהודים בערבים וספגה ביקורת!

השמועה אומרת...

שתפו

גל גברעם גינתה מקרה אלימות של יהודים בערבים וספגה ביקורת!
צילום: זוהר שיטרית

מפורסמים רבים מעלים ומביעים תמיכה\ביקורת ברשתות החברתיות בימים האחרונים בהקשר למערכה הבטחונית שפוקדת בימים אלה את ישראל. במקרה של יוצאת “האח הגדול” וכוכבת הרשת גל גברעם שהחליטה להביע סלידה מאחד מהאירועים שהתרחשו היום, אחת העוקבות שלה ביקרה אותה וגל החליטה לא להתעלם ולהגיב.

 

גברעם העלתה קטע בסטורי בו רואים תושבים המחכים להיגרר למקרה אלימות עם ערבים בתל אביב וכתבה:“אני מקבלת לטלפון את הסרטונים האלה. המונים ברחובות תל אביב מחכים שיגיעו ערבים כדי לפוצץ אותם במכות.”

 

ואז הוסיפה את הביקורת הבאה שגררה את התגובה:“הלו!!! מדינת ישראל תתעוררו זו לא הדרך!! אי אפשר להיות גיבורים עם דם על הידיים!!! בבקשה תחזרו לבתים שלכם, תשמרו על עצמכם, תישארו באזור מוגן. לינצ’ים ומכות לא יביאו את השלום והשקט. תזכרו את זה”

[quads id=”3″]

 

גל גברעם גינתה מקרה אלימות של יהודים בערבים וספגה ביקורת!
גברעם והתגובה בסטורי ברקע הקטע בו נראים תושבים נבלמים ע”י משטרה כדי לא להיקלע למקרה אלימות

ברשת החלו לעלות ביקורת במספר מוקדים כלפי ההערה הזו של גל שבהן בין היתר היו טענות על גינוי חד צדדי. אחת העוקבות החליטה להגיב לגל בביקורת וכתבה בין היתר את הדברים הבאים אליה התייחסה גל מאוחר יותר:

 

“גל יקרה. במשך שבוע שלם ואפילו חודש יש התפרעויות מזעזעות על יהודים!! יותר מכול תל אביב ובת ים ביחד! ברגע שאת מפרסמת גם עם זה בקשה לא ללכת לעשות לא.. את יוצרת לנו דמות שלילית בעולם ואז מבקרת את עולם בכך שיש אי שוויון לגבי רקטות”

[quads id=”5″]

עוד כתבה העוקבת בין היתר בביקורת שלה:“אפשר לגנות גם אני עשיתי זאת, אבל מפה רק לעלות על מה שיהודים עושים לערבים!?” וסיכמה את הביקורת שלה בהמשך לסלבס:“תראו איזה מצב אתם עושים.. לפחות תעלו גם וגם אפשר לבקר אותנו אבל מה אנשי לוד עשו? יפו? שכול סלבס לא העלו סטורי אחד שאומר ערבי ישראל תפסיקו !! מקווה שתביני אותי.”

[quads id=”1″]

גברעם שהגיבה לאותה העוקבת הסבירה בין היתר:“אף אחד לא אמר שום דבר שקשור לאי שיוויונות אין שום כוונה לגנות אף אחד, אני פשוט באמת פונה למי שעוקב אחרי ואולי במקרה נמצא שם או חושב ללכת לדבר כזה ולהסביר כמה שזה לא בסדר”.

 

גל סיכמה את תגובתה בהמשך:“אני בן אדם מאמין, ואני מאמינה שעל הדברים האלה אנחנו נצטרך לשלם שם למעלה. שנדע לילה שקט אמן”.

 

מלבד אותו מקרה וביקורת ברשת, גל הספיקה לשמח את אמא ולהפתיע אותה בחגיגת יום הולדת במלון איילנד עליה החליטה בסוף לא לוותר למרות הכל.

[quads id=”1″]

גל גברעם גינתה מקרה אלימות של יהודים בערבים וספגה ביקורת!
חגיגת יום ההולדת של אמא מירה לא בוטלה היום בעקבות המצב למרות הכל

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות