נגד הגירוש: המפורסמים שנרתמו ליוזמה המרגשת והחשובה!

נגד הגירוש: המפורסמים שנרתמו ליוזמה המרגשת והחשובה!

השמועה אומרת...

שתפו

נגד הגירוש: המפורסמים שנרתמו ליוזמה המרגשת והחשובה!

כוכב “המירוץ למיליון”, אשריאל מור שרק בחודש שעבר העלה פוסט עם זעקה או אולי קריאת התעוררות לעם ישראל ובו כתב “אני מועמד לגירוש ממדינת ישראל” החליט לקחת את הנושא צעד אחד קדימה עם ארוסתו אליס זאנו והשניים הקימו יוזמה נגד גירוש קהילת העבריים בישראל.

 

למרות שמור עצמו אינו מועמד לגירוש מהמדינה הוא החליט להרים דגל למען חבריו מקהילת העבריים שכן מועמדים לגירוש מהמדינה. לטענת מקימי המיזם חברי קהילת העבריים שביקשו להסדיר את מעמדם בארץ לפני חודש קיבלו במקום ההסדרה צווי גירוש ומכאן מגיעה היוזמה המרגשת אליה התגייסו עשרות מפורסמים למען הקלטת קליפ עם מסר חשוב.

[quads id=”3″]

נגד הגירוש: המפורסמים שנרתמו ליוזמה המרגשת והחשובה!
אשריאל מור באולפן, טען ברשת “אני מועמד לגירוש ממדינת ישראל”. צילום: אור גפן יחסי ציבור

עוד הסבירו אש ואליס כחלק מהיוזמה:“בין המועמדים לגירוש ילדים שנולדו וגדלו כאן בארץ ומבוגרים שמרכז חייהם ב30-40 שנה האחרונות הוא בארץ ישראל. הם התבקשו לעזוב את הארץ תוך 60 יום כשהדד ליין הוא ביום ראשון ה-06/06”

 

ליוזמה נגד הגירוש שיזמו אש ואליס כוכבי המירוץ למיליון (השניים צפויים לעמוד מתחת לחופה ולהנישא זה לזו בחודש ספטמבר הקרוב באולמי ״גבריאל״ בנס ציונה) התגייסו ידוענים וכוכבי רשת רבים בחידוש לשיר “אין לי ארץ אחרת”, עם מילים מרגשות משלהם “הלב הוא מכאן”, ביחד עם להקת קהילת העבריים.

[quads id=”1″]

בין המשתתפים ביוזמה לקחו חלק מיטב כוכבים מעולם הבידור הישראלי: תקווה גדעון, הזמרת עמית בן דוד, קורין אלאל המלחינה של השיר המקורי, שי חי, שני קליין, אבי סינגולדה, כוכבי המירוץ למיליון בן ואורי שפלן,  יעל כרמון, ירדן ויזל, שי גבריאל, דליק ווליניץ, כיתריה, סמיון גרפמן, רז זהבי, מישל טרוני, גיא הוכמן, אלי אליהו, קטריקס, כוכבי הטיקטוק אור זוטי, דריה יופרוב, אבי אבישג ידין, עידו שיר, טלי אלגבי, שחר ליבנה, אינדל קבדה, כפיר כהן, מאי קלדרון, ירדן טויזר, צגאי בוי ועוד.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות