הפתעה: בן זיני חשף בשידור שהוא בזוגיות ולא מה שציפיתם!

הפתעה: בן זיני חשף בשידור שהוא בזוגיות ולא מה שציפיתם!

השמועה אומרת...

שתפו

הפתעה: בן זיני חשף בשידור שהוא בזוגיות ולא מה שציפיתם!

כוכב הרשת והריאלטי(“האח הגדול VIP”, “זוג מנצח VIP”) נקשר בלא מעט כותרות זוגיות לאחר הפרידה שלו מטיילור מלכוב איתה מככב על המסך בימים אלו בזוג מנצח למרות שמחזרתם מהצילומים הם כבר לא היו יחדיו, ועכשיו יש לו ווידוי זוגי חדש ומפתיע לחלוטין.

 

לאחר ששמו של בן זיני נקשר מאז הפרידה ממלכוב לזוגיות עם מספר נשים: יוצאת “הישרדות VIP” אלה איילון, עמית קבילי ובר אביבי ובכל אותם מקרים השמות היו חשופים ברשתות החברתיות. זיני מפתיע הפעם בכך שהוא חושף שהוא לגמרי בזוגיות עכשיו אבל מחליט לצנזר את שאר הפרטים.

[quads id=”3″]

הפתעה: בן זיני חשף בשידור שהוא בוזגיות אבל סירב לגלות עם מי!

זיני סיפר בראיון לצמד המנחים יעל צין ויקי רייסנר בערוץ 20 עם האלבום החדש שבדרך הכולל עשרה דואטים שחלקם גם מחוץ לאיזור הנוחות שלו עם שירים ב”מזרחית” אך גם חשף שהוא בזוגיות של קרוב לחודש עם בחורה אנונימית שהוא ממש ממש לא מתכוון לחשוף.

 

זיני חשף:“יש לי זוגיות, אני לא חושף אותה. אני לא רוצה לחשוף אותה ורוצה לשמור אותה קרוב אלי”. עוד שנשאל מדוע הוא לא רוצה לחשוף את הזוגיות הפעם באופן מפתיע או שלא אופייני לו לתהיית המנחים, הגיב זיני שהוא לא מתכוון לחשוף מי האנונימית  מכיוון ש“זה הורס”.

[quads id=”5″]

אז כנראה שנצטרך לחכות עוד קצת כדי לצפות בזיני יחד עם הצמודה האנונימית בתמונות פפראצי או אולי במידה וישנה את דעתו ויחליט שבא לו להראות לעולם מי העלמה המסתורית. צפו בראיון של זיני באולפן של ערוץ 20:

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות