אדל בספלוב יצאה בזעקה: "אני לא אישה נבגדת" וספגה אש מכוכב הריאלטי!

אדל בספלוב יצאה בזעקה: "אני לא אישה נבגדת" וספגה אש מכוכב הריאלטי!

צופים רבים יצאו מעט כעוסים לאחר שידור הפרק האחרון של "זוג מנצח VIP" לאחר משימת הפוליגרף בה מאץ' עבד הוצג במיוחד ע"י בת זוגתו אדל כמי שמפלרטט עם נשים במסעדה שלו אך המשפט שסגר את הפינה היה כשאדל חשפה:"הוא מציג אותי כאחותו".

 

אדל שספגה את רוב התגובות והביקורת על הקשר עם מאץ' בעקבות הדברים שנוספו לכך שסיפרה קודם כי מאץ' מעולם לא החליף חיתול או קילח" את בתם הקטנה שיה כתבה פוסט זועם והסבירה את הצד שלה כתשובה מוחצת לכל המתקפה שעברו:

אדל בספלוב יצאה בזעקה: "אני לא אישה נבגדת" וספגה אש מכוכב הריאלטי!

"אז ככה חשבתי המון להגיב או להגיב על מה שקורה בשעות האחרונות ברשתות החברתיות , לא יודעת למה התגובות שלכם צבטו לי בלב לא אשקר ובוחרת לשתף אותכם , אז ככה היי אני אדל בספלוב סמרטוט אני לא , התחתנתי בשביל הכסף גם לא , אני לא אישה מושפלת ולא אני לא אישה נבגדת!!!!!"

 

"אני אישה אוהבת!!!! מאחורי הקלעים של המשימה הזאת הגיעו לידיי השאלות והייתי יכולה בקלות רבה לפסול את כולן אבל לא בחרתי להיפתח אליכם בחרתי להציג בפניכם את הזוגיות שלי כמו שהיא בלי מסכות בלי משחקים אולי עשיתי טעות ואולי לא , אבל אני לא מצטערת על כלום כי ככה זה נישואים לטוב ולרע ."

אדל בספלוב יצאה בזעקה: "אני לא אישה נבגדת" וספגה אש מכוכב הריאלטי!

"לא אשקר שברור שהיה לי קשה לשמוע את זה אבל אני יודעת בתוך הלב שלי עמוק שמאצ בעלי אוהב אותי עד כאב ומאחלת לכולן לכל נשות ישראל קמצוץ מהגבר שלי ! אני לא מטומטמת וממש לא פראיירית ויודעת הכל ! לא סתם בחרתי להתחתן ולהלחם על בעלי כי אין בעל כזה בעולם!!!!!!!! אז אני האהבה הכי גדולה שלו ואני יודעת את זה ! ( אחרי שייה) ושום טלוויזיה פוליגרף משימה חידון לא ישנו את מה שיש בנינו."

 

"לכל האנשים שידיהם קלה על המקלדת אלמד אותכם שיעור לחיים לעולם אתם לא יודעים מה קורה בין בני זוג בחדרי חדרים, אבל מה שקורה אצלנו אכן מעורר השראה ואני גאה בנו שב8 שנות זוגיות הגענו לזוגיות שיש לנו היום!!!! זוג מנצח הייתה חוויה מדהימה שידענו שאם נפתח אליכם אז יהיו גם כאלה תגובות אבל בבקשה מכם אנשים יש אותי ואני קוראת הכל וזה צובט ואכן כואב לפעמים תלמדו שיש אנשים כמוני שרואים את כל הזוועה הזאת וכן אני נעלבת!!!!"

"אסכם בזה שאני אוהבת את בעלי עד השמיים ותודה לאל ששלח לי אותו ושום תגובה או דעה לא תשנה לי את זה כי ככה הייתי כל החיים! דרך אגב פוליגרף לא קביל בבית משפט חחחחחח תפזרו אהבת חינם לפעמים אפילו אנחנו צריכים את זה נתראה בפרק של יום רביעי מקווה ששיניתי קצת את דעתכם ואם לא אז גם אחיה עם זה שבוע טוב עם ישראל אהוב שלנו ♥️"

 

מי שפחות אהב את התגובה של אדל לגל הביקורות היה יוצא "הישרדות" נתי שדה שביקר אותה בתגובה קשה ביותר:"'כל מי שידם על המקדלת' מתתתתתת חבל שלא שמרתי את כל המילים הרעות והמגעילות שרשמת עליי בגלל תוכנית טלוויזיה יצבועה… תגידי את העמת, את מתה על זה שמדברים עלייך שום כאב או כעס אין בך, רק רצון לעוד דקה…. דוחה אני לעומתך לא אשכח…"

אך זה לא הסוף, לאחר פרסום הפוסט של אדל וגם התגובות המפרגנות והפחות מפרגנות שהגיעו בעקבותיו. הגיע הפוסט של מאץ' שהחליט לא לשתוק בנושא ולתת את הצד שלו בעניין:

 

"היי לכולם קוראים לי מאץ עבד ואני לא מושלם ! יש לי אישה מושלמת זה ללא ספק !! אבל אני לא כזה .. אני בסך הכול אדם שמנסה ללמוד להיות אדם יותר טוב אבא יותר טוב ובעיקר בעל יותר טוב .. באמת סליחה שאני מנסה ללמוד . שאני בתהליך אין סופי , שעדין לא הגעתי לאדם המושלם שאני חולם להיות !! אבל צר ליי לעולם לא יהיה כזה !! יש מקום רק לאחת כזאת בעולם וזאת האישה של חיי רק היא מושלמת !!!"

"אז אדלי שלי אני רוצה להודות לך שאת לא מוותרת עלי שאת מצליחה ליראות בי דברים שלפעמיים אני לא רואה בעצמי !! את היחידה שיודעת מי אני ומה הכוונות שלי גם אגיד דברים הפוכים לגמריי !! רק את יודעת להסתכל לי ללב פנימה ולדעת מה אני באמת מתכוון !! וזה היופי שבך !! את לביאה אמיתית וזכיתי !! אני מצטער שאני לא מצליח להיות הבעל הכי מושלם בעולם , אבל אני מבטיח לךך שאני קם כל בוקר במטרה להשתפר ולעשות אותך מאושרת ! רק את יודעת איזה מסע מטורף עברנו ב8 השנים האלו ביחד ואיפה התחלנו ואיפה אנחנו היום …"

 

"אני יודע שיש לי תאישה הכי טובה בעולם ואין לכם מושג כמה אני מעריך אותה !! קל לכל אחד לשפוט מהצד בלי להכיר בלי להבין שמאחורי המסך יש שני אנשים עם לב שלא חסינים לדברים ולביקורת שלכם !! ויש מאחורי כל אחד ואחת מאיתנו משפחות שלמות שלא יודעת להתמודד עם הדברים .. הכי קל בחיים זה להרים ידיים אחרי משברים ולקום וללכת ! אבל הגדולה זה לקום ממשברים ולהיבנות בצורה חזקה יותר !! למדנו הרבה לאורך השנים ומצאנו את האיזון בקשר שלנו !!! שלנו !!!! לא שלכם !! ואנחנו יודעים מה עושה לנו טוב !!!"

" אנחנו במקום שטוב לנו ואנחנו מאושרים !! אל תרחמו עלינו אל תטיפו מוסר .. אנחנו אנחנו וטוב לנו ככה !! תכבדו את הזוג שבחרנו להיות !! ותתעסקו באיך להיות אנשים טובים יותר בדרך שלכם ! ואל תרוצו לשפוט אנשים אחרים רק מושלמים יכולים לעשות את זה וכמו שכבר אמרתי יש אחת כזאת 😜 בשורות טובות עם ישראל היקר אוהב אותכם באמת ! ❤️ ואדלי שליי אני אוהב אותך פשוטט אוהב"