חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מזל טוב: איך אילנית לוי ואלירז שדה יקראו לבתם הראשונה?

מזל טוב זו בת! איך אילנית לוי ואלירז שדה יקראו לבתם הראשונה?

השמועה אומרת...

שתפו

אלירז שדה ואילנית לוי היום! צילום: רפי דלויה

זה היה לפני כשלושה שבועות, כאשר אילנית לוי העלתה תמונה שלה בחיק המשפחה והילדים וכמובן בעלה אלירז שדה שהיה “בהריון” וכך נחשף על הבייבי הראשון של הזוג הנוצץ שבדרך, עכשיו נחשף פרט נוסף וחשוב לא פחות. השניים מצפים לבת בכורה!

 

נעשה לכם סדר, אילנית לוי ואלירז שדה הם הזוג שהמדינה ציפתה לבשורה על ילד ראשון, ובמקרה שלהם: ילדה ראשונה – בכל ענף הבידור בארץ!! כמות הסיקורים סביב רחמה של לוי מאז נישואיה לשדה הייתה פשוט לא הגיונית, ועכשיו כאשר בעלה נמצא בצילומי הריאלטי “גולסטאר” מרוקו יחד עם אבי ילדה, אייל גולן. נחשף כי זאת הולכת להיות בת, והאם יש לשניים כבר שם?

[quads id=”3″]

 

אז אחרי שנודענו על כך שדניאל גרינברג נמצאת בהריונה השני עם בן זכר, שכידוע, אביהם המשותף של הילדים הנוכחיים של לוי ושל גרינברג הוא גולן. הגיע תורה של לוי להביא לעולם את הצאצאית הראשונה שלה עם בעלה הטרי שתצטרף למשפחה והילדים, ליאן, ואלין.

 

את השם של הבת המתוקה שמתבשלת בבטן טרם חשפו לוי ושדה, ונראה שאולי הנושא עדיין פתוח לרעיונות, לפחות על פי העוקבים והמעריצים הרבים שהתלוצצו על כך בתגובות לפרסום כי השם צריך להיות תואם את שושלת השמות של גולן – אלין, ליאם, יאן, מיאל. ואף הציעו שמות כגון ליאן, דיאל, באן. טוב נו, מי יודע! אנחנו כמובן שנעדכן ברגע שהשמועה תגיע לידינו.

אלירז שדה ואילנית לוי מתאחדים היום בשדה התעופה לאחר החזרה מגולסטאר, האם יהיו חדשות בנוגע לשם הבת עכשיו?

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות