חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אופס: האם זה הספויילר הכי גדול של עונת גולסטאר מרוקו?

צילום: רפי דלויה

השמועה אומרת...

שתפו

צילום: רפי דלויה

כוכבי העונה החדשה של ריאלטי הכדורגל והנונסנס “גוללללסטאר” של הוט חזרו בשעות האחרונות למדינה ישראל מאדמת מרוקו, מינוס ג’ובאני רוסו ומאמן הנבחרת אייל גולן שאת הנחיתה בארץ ורגע האיחוד עם אשתו דניאל גרינברג ומיאל הקטנה ביצעו כבר 24 לפני מכן בשל לוח הזמנים הצפוף, ועכשיו מתברר שהסוד הגדול של הסדרה נחשף לו אולי בטעות?

 

לפני מספר שעות נחתו סגל שחקני הנבחרת כולל שחקני החיזוק שהגיעו במיוחד לגמר הגדול בנמל התעופה בן גוריון. אילנית לוי שהגיע עם בטן הריונית מוצנעת במיוחד והתאחדה בנשיקה וחיבוק עם אלירז שדה יחד עם הכלכלב המתוק שהזדנב לפריים. הילדים אלין וליאם גולם שלא התראו במשך תקופת הצילומים שבה ליאם כיכב בנבחרת. וגם לא מעט כוכבים נוספים שבלטו בחזרתם ארצה.

[quads id=”3″]

גיא הוכמן, הגלביה וסמיון ברגע הנחיתה בארץ. צילום: רפי דלויה

כאשר התמונות מאירוע הנחיתה המתוקשר של כוכבי הנבחרת ומשפחותיהם הגיעו לידיהם של שמועה, אנחנו כמובן ראינו מבין התמונות תמונה אחת שמדורי הרכילות האחרים כנראה זנחו או לא מספיק הקדישו לה תשומת לב, הספויילר שבעצם נותן את תוצאת הסיום של העונה?!

 

באחד מהתמונות נראה הקומיקאי ירון ברלד שהשתתף העונה בתור חבר הנבחרת של גולסטאר מרוקו כאשר הוא נושא את גביע הנצחון בעגלתו בנתב”ג שכידוע, בכל עונה, הנבחרת העונתית מתחרה עבור הגביע במשחק הגמר האחרון של העונה(שהיה במרוקו), ולפי השלל, זה אומר שבמשחק הגמר נבחרת גולסטאר מרוקו הביאה את הגביע וניצחה במשחק הסיום?? אופס.

[quads id=”5″]

אופס! גביע האליפות(או גביע אישי?) חזר לארץ עם חבר הנבחרת ירון ברלד. האם זה אומר שנבחרת גולסטאר מרוקו ניצחה במשחק הגמר? צילום: רפי דלויה

עוד נצפו על סט הנחיתה, הקומיקאי וכוכב הרשת אוראל צברי שבמהלך הצילומים הציע נישואים לבת זוגתו סיוון והשניים חשפו יחד שוב את טבעת אירוסין ה”פוקימון” המיוחדת, גיא הוכמן באיחוד עם האישה אביה והילד המתוק. הזמר מוקי והמשפחה המורחבת וכל שאר חבר הנבחרת בתוספת שחקני החיזוק.

אוראל צברי, האישה והטבעת. צילום: רפי דלויה

 

תתחילו להתרגל לרעיון. אלין וליאם עם הילד של גיא הוכמן, בקרוב אצל אמא בגרסת הנקבה. צילום: רפי דלויה

[quads id=”1″]

ברלד מוקי והמשפחה. צילום: רפי דלויה.

 

גיא הוכמן והאישה אביה ברגע האיחוד. צילום: רפי דלויה

 

 

מאמן הנבחרת שייע פייגנבוים בנחיתה ארצה. צילום: רפי דלויה

 

 

צילום: רפי דלויה

 

יאללה הביתה. צילום: רפי דלויה

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות