חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אלונה סער ברחה מהמצלמות עם מלך זילברשלג וחטפה:"כפוית טובה, לא מכבדת בני אדם"

אלונה סער ברחה מהמצלמות עם מלך זילברשלג וחטפה:”כפוית טובה, לא מכבדת בני אדם”

השמועה אומרת...

שתפו

אלונה סער ברחה מהמצלמות עם מלך זילברשלג וחטפה:"כפוית טובה, לא מכבדת בני אדם"

רבים צבטו את עצמם או אפילו חשבו שמדובר בסוג של הלצה כאשר ברשת פורסמה ואושרה הידיעה על הזוגיות החדשה והמסעירה של כוכבת “המפקדת”, אלונה סער וכוכב הרשת מלך זיברשלג, ולמרות שהם לגמרי בחוץ, לא זה לא מנע מהם לנוס מצלמי הפאפרצי האירוע המתוקשר הראשון שלהם יחדיו.

 

נראה שלכל כוכב עולה בתעשייה יש את הדרך שלו לסלול את הדרך לתהילה וכמובן לקצור את פירות ההצלחה, במקרים רבים ידוענים עובדים מול סוכנים ויחצנים העוזרים להם להשתלב בתהליך לעיני המצלמות וראיונות מתוקשרים, אך במקרים מסוימים גם פעולה של התעלמות או סוג של “אנטי” לכל המכלול הזה עוזרת לגזור לא מעט כותרות אבל… גם לעצבן לא מעט אנשים על הדרך!

[quads id=”3″]

 

אלונה סער ברחה מהמצלמות עם מלך זילברשלג וחטפה:"כפוית טובה, לא מכבדת בני אדם"
פרשת “ויברח” או לפחות כך תואר מהאירוע המדובר צילום: אביב חופי

באירוע הזוגי המתוקשר הראשון של מלך ואלונה, השניים נכחו באירוע מהליגה של הגדולים בחגיגות של סוכן הדוגמניות עומרי יערי בו השתתפו בין היתר עדן בן זקן ובעלה שוקי ביטון, אנה זק, יעל שלביה, עדן פינס, בר זומר,  ועוד רבים ומוכרים מהתעשייה שחייכו לעדשות המצלמה, אך פחות במקרה של הזוג הנ”ל.

 

צלמי הפפראצי והכתבים סיפרו כי זילברשלג וסער לא עצרו אפילו לתמונה אחת מתוזמנת עם הצלמים שלא לדבר על שיתוף פעולה עם הכתבים. השניים “ברחו” להם למתחם הוי.איי.פי של האירוע בצורה שהרגישה מזלזלת באופן מובהק בצוותים שהגיעו לסקר את האירוע וזרמו בדרך שלהם בתוך האיוונט.

[quads id=”5″]

אלונה סער ברחה מהמצלמות עם מלך זילברשלג וחטפה:"כפוית טובה, לא מכבדת בני אדם"
אלונה ומלך מתוך הלייב הראשון המשותף באינסטגרם

היה אדם אחד שהחליט לא לשתוק ואף לשתף באינסטגרם את החוויה שלו עם הזוג מאותו האירוע, כתב הבידור של “ערב טוב עם גיא פינס”, אסף גולן שלא חסך בביקורת וכתב:

 

“ביום ראשון תראו בתכנית אייטם על שחקנית מתחילה בזוגיות חדשה שלא מכבדת תקשורת או בני אדם בכלל| כבר בשנתיים הראשונות לקריירה העעירה שלה היא הספיקה לסגל לעצמה התנהגות של כפיות טובה, זלזול בבני אדם וקולגות למקצוע.”

[quads id=”1″]

“גם בן זוגה התורן שומר המצוות אך לא שומר הערכים של כיבוד הזולת נדבק בחיידק כפיות הטובה וגם אותו לצערי לא ממש תראו בכתבה| אך ממש יום אחרי תזכו לשמוע ממנו פרטים על הזוגיות המסקרנת בצילומי קמפיין חדש. ככה זה, כשיש צ’ק שמן זה מקשה לרוץ מהעיתונאים”.

Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
כוכי
כוכי
2 שנים

אתם חצופים.. שכשלוסי אהריש הייתה ברומן עם צחי הלוי.. שמרתם עליהם…שלא יכנסו בהם בקהילה הערבית.. וכשידעתם ששרית חדד לסבית.. שמרתם גם עליה… מה הבעיה שלכם עם מלך ואלונה ??? 😡😡😡