נגמר במעצר: שחקן ישראלי תקף את אמו תחת איומים על חייה

נגמר במעצר: שחקן ישראלי תקף את אמו תחת איומים על חייה

הרשת גועשת בעקבות פרסום על שחקן ישראלי שזהותו טרם נחשפה אך נודע כי הוא כוכב ישראלי המוכר על המסך ולכולנו שנעצר בסופ"ש האחרון לאחר חשד על כך שתקף ואיים על אמו בעקבות סכסוך משפחתי מתמשך.

 

נמסר כי בין השחקן החשוד לבין אחיו ואמו ישנו ריב ומדון בנושא מגורים. טענת או גרסת אותו חשוד היא שהאח והאם ניסו להעיף אותו מיחידת הדיור בה הוא גר. כרגע נבדקת אפשרות לשלוח את החשוד לבדיקה פסיכיאטרית לאחר בית המשפט הורה להאריך את מעצרו ב-24 שעות.

שחקן הקולנוע הישראלי המדובר אותו רבים מכם וודאי מכירים מלא מעט סדרות טלוויזיה נעצר בחשד שאיים על אמו ואף תקף אותה בדרך מאוד יצירתיות אולי יש יגידו? בחרבות. וזאת לאחר שבעקבות סכסוך משפחתי ארוך טווח ניסו האם והאח להוציא אותו מהדירה באיומים תחילה לפי גרסת החשוד.

נגמר במעצר: שחקן ישראלי תקף את אמו תחת איומים על חייה

למרות נסיונות החשוד להוכיח ע"י תיעוד וידאו שהאח הוא זה שתקף אותו ולא ההפך וגם טענת עורך דינו כי האירוע כבר הסתיים בחמישי האחרון, הוארך מעצרו עד היום בשעות הצהריים מכיוון שלדברי השופטת "עולה כי קיים חשד סביר נגד החשוד לביצוע העבירות המיוחסות לו" וגם "קיימת אינדיקציה ראשונית המצדיקה בדיקה פסיכיאטרית של החשוד".

 

הכל התחיל לכאורה כאשר אותו שחקן דרש מאמו שתעביר את יחידת הדיור בה הוא גר לידיו אך בקשה זו עלתה בסירובה, דבר שהביא את השניים לסף פיצוץ והאיום שלו כלפי האם ש"יעשה לה תרגיל חרבות". איום שנוסף למספר איומים קולניים הכוללים קללות וגידופים.

 

לדברי השכנים ששמעו לא מעט פעמים את הזעקות וריבים, הוזעקה אף ניידת משטרה מספר פעמים למקום כדי שחלילה לא תהיה פגיעה פיזית. משטרת ישראל ביקשה להאריך את מעצרו של החשוד ל-5 ימים נוספים כדי להשלים את החקירה וכמו שנאמר, המשך יבוא.