אייל גולן ודניאל גרינברג חושפים בענק: הבייבי השני בדרך!

אייל גולן ודניאל גרינברג חושפים בענק את ההריון והבייבי השני בדרך!

השמועה אומרת...

שתפו

אייל גולן ודניאל גרינברג חושפים בענק: הבייבי השני בדרך!

עכשיו זה רשמי: שנה לאחר שחשפו את ההריון הראשון שלהם. אייל גולן ודניאל גרינברג בהריון נוסף וכבר לא מדובר בשמועה בלבד אלה בחשיפה שהם החליטו לשגר לעולם בצורה הגדולה ביותר, בקליפ לשירו החדש של אייל גולן!

 

אחרי שבשבועות האחרונים היו לא מעט לחשושים בביצה – האם דניאל גרינברג גולן כן בהריון? או לא בהריון? פייק ניוז או שמה יש לה אולי תאומים הפעם?? מסתבר שהזוג החליט לחשוף היום ממש בעצמו את בליטת ההריון החמודה של דניאל והם לגמרי מצפים לתינוק\תינוקת נוספים – שני במספר!

[quads id="3"]

אייל גולן ודניאל גרינברג חושפים בענק: הבייבי השני בדרך!

גולן האב החליט לשחרר היום לעולם כולו שירים מאלבומו החדש כאשר הקליפ האחרון ששוחרר מתוך האלבום מצג בשיר "בית" חושף את אייל גולן ומשפחתו – ילדיו מהקשרים הקודמים וכמובן ליאל הקטנה כאשר הם חווים חוויות ביתיות שגרתיות אך בסוף חיכתה הפתעה מתוקה במיוחד.

 

דניאל ואייל שנראים מחויכים ומאושרים בתוך הקליפ הדנדש שעלה בשעה האחרונה חשפו בו בין היתר את הבייבי באמפ החדש של גרינברג. אייל המאושר חתם אותו עם חיבוק מדהים של בטנה התופחת של גרינברג שנראית כמו סצנה מצילומי הריון.

[quads id="5"]

אייל גולן ודניאל גרינברג חושפים בענק: הבייבי השני בדרך!

רק לאחרונה עבר גולן אירוע לא פשוט כאשר איבד את אביו בגיל 71, דני ביטון ז"ל לאחר מאבק קשה בקורונה. ועכשיו הוא חושף סימנים ראשונים של שמחה ואושר מתפרצים עם החדשה המשמחת שבפתח.

 

כפי שאתם יודעים הסיכוי שלשמו של הילד המשותף יהיה את אחד מאותיותיו של האבא אייל – א' בשמו סביר מאוד לנוכח העובדה שזה קיים בצירופם של שאר ילדיו. כל שנשאר זה לחכות לדעת אם מדובר בקטנטן או קטנטנה ובקרוב מאוד נחשוף לכם את זה כאן בשמועה!

[quads id="1"]

עוד לא הצבעתם למנצח שלכם באח הגדול? למה אתם מחכים!

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות