חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אורטל עמר חושפת מה היא חושבת על הקשר בן אל והחברה החדשה!

צביטה בלב: אורטל עמר חושפת מה היא חושבת על הקשר של בן אל והחברה החדשה!

השמועה אומרת...

שתפו

אורטל עמר חושפת מה היא חושבת על הקשר בן אל והחברה החדשה!

זה היה רק בחודש ינואר האחרון, כאשר תבורי ג’וניור – מלך הפופ התימני המקומי שלנו נחשף בפפרצי במסיבת יום הולדת פרטית ממש במהלך סגר סופר מהודק שהכין לבחורה שעד אז הייתה אנונימית.

 

חוץ מלהרגיז לא מעט אנשים שבאותו הזמן שמרו על מרחק והנחיות הסגר, המסיבה של תבורי הייתה חגיגית במיוחד ומנתה חברים מהתעשייה כמו יובל המבולבל ודיג’יי סקאזי והוא בעצמו נראה חבוק וצמוד מאוד לאותה עלמה צעירה בשם בר פרץ שחודשיים מאותו הרגע הם כבר העלו הילוך ומוכנים לתת פול גז?

[quads id=”3″]

אורטל עמר חושפת מה היא חושבת על הקשר בן אל והחברה החדשה!
בן אל תבורי ובר פרץ בקטע משותף מתוך האינסטגרם

פרץ שמשרתת בתור קצינה בצה”ל חטפה עונש של ריתוק בבסיס בעקבות אותו מאורע ןזכתה לביקור של תבורי בבסיסה בזמן מיצוי העונש(יחד עם סיר ג’חנון אורגינל) ונראה שהשניים צמודים וקרובים מאז יותר מתמיד בסרטונים והקטעים האישיים שהעלו הפעם בלי לעשות את זה “בשושו” בפרופיל של בן אל עצמו מדברים בעד עצמם.

 

אורטל עמר החליטה לענות לשאלת השאלות של עוקביה ששאלו ללא הפסקה “מה את חושבת על החברה החדשה של בן אל?” ולמרבה ההפתעה אורטל החליטה לתת תשובה מאוד מנומקת שאפילו קצת הפתיע אותנו.. אולי בקרוב אורטל עמר ובר פרץ יהיו החברות הכי טובות?

[quads id=”5″]

אורטל עמר חושפת מה היא חושבת על הקשר בן אל והחברה החדשה!
בן אל תבורי ואורטל עמר ביום ההולדת האחרון של בן אל

אורטל הגיבה לעוקביה בדבר הזוגיות של בן אל תבורי ובר פרץ בצורה הבאה:“אני ובן אל במקומות שונים בחיים. אנחנו כבר שנתיים אל ביחד. יש לנו בן משותף שהוא החיים של שנינו וזה תמיד ישאר ככה”.

 

ואז הגיעה לפרטים העסיסיים:“מי שתכתוב שאין איזו צביטה בלב או סקרנות לגבי בת הזוג החדשה של האקס היא שקרנית. באח כשהוא האבא של הבן שלי. בטח שהוא אישיות מפורסמת וכל דבר שהוא עושה מפרסמים.”

[quads id=”1″]

ואז הפתיעה והוסיפה:“לא מכירה את בר מקרוב אבל היא נראית לי מקסימה ומקסימה עם תו שלי ומאחלת להם הכי אושר שבעולם”

עוד לא הצבעתם למנצח שלכם באח הגדול? למה אתם מחכים!

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות