רגע לפני הגמר: המהלך שבעקבותיו ג'וזי עלול לפספס את הזכייה?

רגע לפני הגמר: המהלך שבעקבותיו ג’וזי עלול לפספס את הזכייה?

השמועה אומרת...

שתפו

רגע לפני הגמר: המהלך שבעקבותיו ג'וזי עלול לפספס את הזכייה?

זה לא סוד שכל מתמודד שמגיע לגמר משאיר אחריו חמל ומנהלים האחראים על קידומו בחוץ. אם זה ניהול קבוצות ופורומים ספציפיים למועמד, גיוס קולות ברחוב, שיתופי פעולה עם עמודים ואפילו חלוקת כרטיסים להופעות. אבל הפעם יש טענו שמה שקרה קצת הלך רחוק מדי.

 

זה לא חדש שהפרזנטור הנוכחי של חברת האופנה מאניה ג’ינס ואחת מנותנות החסות הרשמיות של “האח הגדול” הוא הפאפי דל פאפי ג’וזי זירה. אך מה קרה כשזו הרימה לו הגרלה ברשתות החברתיות בתמורה להצבעות העוקבים בגמר הגדול? זה נגמר בביטול ההגרלה והסיבה בהמשך!

[quads id=”3″]

רגע לפני הגמר: המהלך שבעקבותיו ג'וזי עלול לפספס את הזכייה?

מסתבר ששאר המתמודדים בגמר האח הגדול לרבות אוהדיה של זהבה בן שכצפוי הקרב הגדול בגמר כנראה הולך להיות על פי הסקרים בינה לבין ג’וזי – לא רק שלא אהבו את ההגרלה של נותנת החסות אלה גם הרימה קול זעקה ופרסמו פוסטים חמורים כנגד אותו קמפיין שגרם לפוסט ההגרלה להיות מוסר כלא היה: “דבר כזה עוד לא קרה בתולדות האח הגדול ומרמה כזו עוד לא הייתה בפרקטיקה של אף מנהל קמפיין”

 

בעמוד האינסטגרם של שמועה הדיון עלה לפוסט רשמי ובו שאלנו את העוקבים שלנו האם העניין לגיטימי או לא ועלו מספר תגובות משני הצדדים. אחת העוקבות כתבה:“באמת לא הבנתי מה לא בסדר בזה… הוא הפרזנטור שלהם וזכותם לעשות את זה.. שמציעים כרטיסים להופעה בחינם למי שמצביע לזהבה?! זה בסדר?! מה שבטוח זה לא מה שיפריע בדרך לניצחון של ג׳וזי בעזרת השם🙏”

[quads id=”5″]

רגע לפני הגמר: המהלך שבעקבותיו ג'וזי עלול לפספס את הזכייה?

מנגד היו תגובות שממש סלדו מכך שנותנת החסות עשתה הגרלה למען הפרזנטור שלהם שבגמר:“ברור שלא בואו תראו סיטואציה אחרת רמי ורד פרזנטור של חברה מסוימת ונגיד והוא בגמר ומבטיחים דברים תמורת הצבעות וואו פתאום זה חמור אה? תרימו את העיניים אי אפשר להגן על כל דבר”

 

והיו גם תגובות שפסלו את כל עניין השת”פים והחסויות על הסף משני הצדדים:“זה מה שקורה כשמריצים סלבס לניצחון ומעמידים מולם דיירים אנונימיים שאין להם סיכוי. חסויות שת”פים קומבינות והפקה שמרימה לוי איי פי. כואב על הדיירים האנונימים😢”

[quads id=”1″]

פוסט ההגרלה של מאניה ג'ינס שעלה ונמחק\בוטל אך הפך לכלי משחק של המתמודדים האחרים
פוסט ההגרלה של מאניה ג’ינס שעלה ונמחק\בוטל אך הפך לכלי משחק של המתמודדים האחרים

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות