חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
התעשייה בהלם: אף אחד לא ציפה לצעד הזה של ג'וזי אחרי הגמר!

התעשייה בהלם: אף אחד לא ציפה לצעד הזה של ג’וזי אחרי הגמר!

השמועה אומרת...

שתפו

התעשייה בהלם: אף אחד לא ציפה לצעד הזה של ג'וזי אחרי הגמר!

זו לא הפעם הראשונה שדייר שנכח בבית “האח הגדול” יוצא לחיים בחוץ ואז “מתהפך” על מישהו שהיה איתו בבית, אפילו אם זה חבר קרוב או אדם מאותה סוכנות בו הוא נמצא.

 

זה קרה עם לינור וקארין, אפילו עם יהודה וג’וזי שברגע האחרון החליטו בקבוצתו של יהודה לתמוך אלמוג. אבל מה שקרה הפעם במקרה של ג’וזי מעט יותר חריג. הדבר קרה כבר כאשר האורות בבית כבו וה”רחש בחש” הסתיים לו. אך מתברר שג’וזי לא ממש אהב דברים ששמע או ראה הקשורים לחבריו מהבית: גל, קארין ותום!

[quads id=”3″]

 

התעשייה בהלם: אף אחד לא ציפה לצעד הזה של ג'וזי אחרי הגמר!
ג’וזי מסטורי היום בצהריים עם המלהק מיכה סלמה – החולצה אומרת הכל?

מוקדם יותר היום נחשף לעיני עוקביו של הפאפי בעמוד האינסטגרם שלו שהוא החליט להסיר עוקב לא רק ממישהו אחד אלה משלושת חבריו: גל גברעם, תום חיימוב וקארין עליה. דבר שהביא את הרשת לשלל תגובות שחלקן מחזקות וחלקן רומזות להתנהגות פזיזה וילדותית.

 

לא ברור עדיין מה גרם לג’וזי או יונתן לעשות את המהלך הזה, אז ממקורבים לג’וזי נמסר לאתר שמועה שכרגע ג’וזי עדיין בלחץ שלאחר הגמר הגדול – “מתאושש” וגם שהוא “עייף מאוד לאחר המסע”. כנראה שנצטרך להמתין לתגובה הרשמית והסיבה למחיקה מרשימת החברים!

[quads id=”5″]

וזה לא הכל – מסתבר שג’וזי חגג את המקום ה-2 עם חבריו הטובים במסיבה לאחר הגמר הגדול ונחשו מי הייתה שם! וגם ההסתבכות בצהובונים רגע לפני הגמר? כל הפרטים בעמוד הבא!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות